Uudised sidumispingist.....

Vasta
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas vii »

Ära vast seda päris algupärast jämmi tee, kardan, et ma ei sobi siis sellele üritusele. Palun tõlgi misasi see algupärane jämm on, ehk see ei olegi nii hull.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Tänasega võib selle kuu aega kestnud dieedi ära lõpetada .....
Manused
PB150079.JPG
PB150079.JPG (97.5 KiB) Vaadatud 9176 korda
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Vii , kas "jänes" püksis või ? On jah kuidagi nii , et nagu kardetakse /või häbenetakse jämmida , foorumis osa võtta . Tüüpiliselt eestlaslik. Kindlasti veel kaalutakse asja juures , et mida teised mõelda võivad ja öelda võivad. Miks need kompleksid on või milleks ei oska mina vastata. Ise neid komplekse ei põe , vähemalt arvan nii. Algupärane jämm on rahvast pisut vähem ja tegevust pisut rohkem , sulle vii ,peaks see eriti hästi sobima.
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas tuutu »

Tohoh, palju seda rahvast on sul seal siis käind ka viimastel aegadel?
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Päris aus olla , pole lugenud . Aga vast nii 15-20 , igal korral paar "uut" . Ei oskagi nagu öelda , läheb nagu natuke laadaks kätte. Ja rahval tavaliselt kiire , sh ka endal. Esiotsa sai jämmitud nii 3-6-si . Oli nagu töisem , asjalikum. Tähendab , selle jämmi "kasutegur" oli kindlasti suurem. Praegu jämmilt tulles tabad end alati mõttelt , et näed seda ei saanud proovida ja sellest ei saanud rääkida....jne, jne. Mõtled küll , et no mida uut nii väga olla saab , aga kui hakkad teiste meeste õngesid proovima ja putukaid vaatama , siis on seda infi nii palju , et ei jõua kõike meeldegi jätta.Umbes nii , nagu siis , kui Tuomas Visioni värgiga käis . Tuli siia , keris selle Visioni muru peale lahti , no mina oleks tahtnud küll nädal aega seda testida.... aga kellel see aeg.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Veel üks asjaolu , mis on aastatega nagu välja koorunud... Tuleb esiotsa keegi , kellel on lendõngenduset palju teada vaja , saab oma teadmised ja oskused ja siis "kaob" , jämm kui selline ei huvita teda enam. Aga .... tulevad ju jälle uued huvilised ja keegi peaks neile seda lendõngendust lahti seletama. Ja selle jaoks on vaja , et just oskajaid osaleks palju , muidu jääb ju ettekujutlus lendõngendusest nigelaks , mina oskan rääkida asjadest , mis konkreetselt mind huvitavad , aga see on ju väike osake sellest , mida lendõng pakkuda võib....
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Võtame tuutu sind ennast . Sinu käest on ritvu läbi käinud rohkem , kui enamus lendõngitsejaid oma elu jooksul üldse näeb.... Sulle see jämm nüüd vaevalt midagi pakub , aga sinu kogemused, teadmised , arvamused kuluks teistele lausa marjaks ära ..... Või vaidled vastu?
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas tuutu »

Tol korral olin kohal, kui Tuomas käis. Oli lahe üritus, on mul isegi mõni pilt alles..See on tõsi, et selle seljatäie ritvade jaoks, mis Visionil väljas oli, jääb ka nädalasest proovimisest väheks,oma kuu aega on vaja. Ma ise paari kahekäe malakat seal proovisin, sain aint mahlad käima.
Eks neid ritvu on old jah ja proovitud ka omajagu. Aga uusi asju tahaks ikka ja jälle lennutada. Huvitav on. Kuigi mingit päris imet pole tehtud, nöörid on ikka 30m kanti, ega siit kuhugi edasi väga pole...eks see tegelik püügiala ju nii 10-20m vahele jääb. Ja Dima oskusi ka pole.
Aga kogemused, oskused..nende kohta võib öelda, et ise tunnen end küll puha lollina vahel. Ei tea, kas ikka söandaks kedagi õpetada.
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Vii , kas "jänes" püksis või ? On jah kuidagi nii , et nagu kardetakse /või häbenetakse jämmida , foorumis osa võtta . Tüüpiliselt eestlaslik. Kindlasti veel kaalutakse asja juures , et mida teised mõelda võivad ja öelda võivad. Miks need kompleksid on või milleks ei oska mina vastata. Ise neid komplekse ei põe , vähemalt arvan nii. Algupärane jämm on rahvast pisut vähem ja tegevust pisut rohkem , sulle vii ,peaks see eriti hästi sobima.
Andri tänan, et mind arvad selle mulle olulise ürituse vääriliseks. Jah, kindlasti ja neid jäneseid on rohkem kui üks. Ma ei tea kuidas testele aga minule oli ka viimases jämmist kasu. Ei, ma ei mõtle seda, et sain oma ritvad terveks.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Tuutu , eks minagi tunnen end vahel lollina , sellepärast ei meeldi mulle see "õpetamine" . Eelistan , et tullakse kokku kogemusi vahetama. Ühel kogemusi rohkem , teisel vähem , vahet pole , kogemus on kogemus , ka väiksemaid kogemusi saab vahetada.

Vii , ka minul oli viimasest jämmist kasu palju, ehkki aeg oli küllalt lühike , oleks tahtnud kahekäelistega veel tegeleda.Plaanin ikka seda bambusest kahekäelist , aga millest kõige rohkem puudus on , on kogemused.

Aga möödunud suvel oli ka juhus , kus tundsin end "oskajana". Olin 4 päeva Helsingis ja muidugi oli vaja Vantaa jõele kalale minna. No läksin siis. Seal oli soome lennukarahvast päris palju. Teises kaldas käis kala pinnas , proovis ikka üks , ja teine, ei ulata kuidagi. Oli paar 9-jalast ja üks 9ja poole jalane ritv. No läksin ligi , ütlesin , et see pinnaskäija kala ei ole forell ja et las mina proovin ka. Võtsin siis oma 6-jalase bambuse , naerdi , et "hammastikku" , heitsin , putuk ilusti teises kaldas , kala võttis , sikutasin ta kaldale ... turb. No selle peale läks lahti , et näita seda ja näita teist.... no ikka nii , nagu mina oleks selle lendõngitsemise siia maailma leiutanud. :lol:
Vasta