Jämmime või ?

Vasta
Juks
Postitusi: 11
Liitunud: 27.06.2016, 13:30

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Juks »

Mina olen ka tulija.
Pärnakas
zaq92
Postitusi: 9
Liitunud: 18.04.2015, 00:38
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas zaq92 »

Tere tere
Olen osaleja!
Ka kaugidas paistab vahel päike! :lol:
Roby
Postitusi: 3
Liitunud: 28.02.2018, 09:14

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Roby »

Tere.
Olen sel alal päris algaja ja soovin samuti osaleda antud üritusel.
Praeguseks on olemas ritv ja nöör ning tahtmine asjaga tegeleda.
Loodan ürituselt ammutada tegijate meeste teadmisi ja näpunäiteid nii lisavarustuse ( kust ja mida soetada )kohta kui ka putukanduse kohta.
Pole mõtet teadmatusest siit sealt kokku osta asju mida hiljem võib-olla ei kasutagi.
Ehk leidub ka mõni Tartu kandi mees kes on nõus hiljem tegema väikest väljaõpet heite tehnika osas, et algselt vältida valesid liigutusi .
Roby
Postitusi: 3
Liitunud: 28.02.2018, 09:14

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Roby »

Tere.
Olen sel alal päris algaja ja soovin samuti osaleda antud üritusel.
Praeguseks on olemas ritv ja nöör ning tahtmine asjaga tegeleda.
Loodan ürituselt ammutada tegijate meeste teadmisi ja näpunäiteid nii lisavarustuse ( kust ja mida soetada )kohta kui ka putukanduse kohta.
Pole mõtet teadmatusest siit sealt kokku osta asju mida hiljem võib-olla ei kasutagi.
Ehk leidub ka mõni Tartu kandi mees kes on nõus hiljem tegema väikest väljaõpet heite tehnika osas, et algselt vältida valesid liigutusi .
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Ma soovitaks Robyle prääksatada, et võetagu auto peale või kutsuda oma auto peale, lubada maad ja ilmad, pensukatest moosipirukaid ja õlut ja mida veel, saaks juba sõidu ajal tarkust koguda 8-) , mu meelest tuleb lõunapoolt mehi küll, a võibla juba kohad täis kah, ju ikka kopereerutakse.
Oluline on jämmile hea tuju kaasa võtta, muu on teisejärguline.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Roby
Postitusi: 3
Liitunud: 28.02.2018, 09:14

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Roby »

Tere.

Hea pakkumine tulnud.

Seega kas on Tartu poolt tulijaid.
Võin ise peale võtta või kellelegi kaasreisijaks tulla.Mõlemad variandid sobivad.
Üks aga. ma peaks hiljemalt 16 00 tartus tagasi olema.
Mell
Postitusi: 8
Liitunud: 15.10.2014, 12:11
Asukoht: Varangu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Mell »

Mina olen ka osaleja. Sepaonu pakkus heiet, ma hea meelega võtaks vastu
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tarvo »

Tänud sepale jämmi korraldamise eest! Oli tore üle pika aja taas teemas olla. Viimasel ajal on mul seda kuidagi kahetsusväärselt äheks jäänud.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Ütleks samuti sepale tänusõnad ürituse korraldamise eest,kõik tasemel nagu alati.Ka ZiiN`ile tänud,teinekord midagi minupoolt vastu.Birgitile jäin ühe putukasidumise võlgu,seekord pidin varakult lahkuma aga kindlasti saab teinekord seotud.Ja muidugi tänud ka Robyle,kes nii sinna kui ka tagasi sõites pidas minu heietustele vapralt vastu.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas ZiiN »

Oli jälle tore ja rahvarohke jämm. Enamus jagamiskraamist õnnestus lahti saada, Sepale jäi vist veel peotäis ahjukütteks. Ralf küll seletas, et alati mõtle kas sul on seda pilti üldse vaja enne kui tegema hakkad, no ikka on vaja olgu või udune! :lol:
jamm.jpg
Vasta