Striimerid.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Striimerid.

Postitus Postitas AndriPro »

Mudler .Kevadine versioon. Maikuus hakkab toimima , ilusa ilmaga olen kalad saanud.Turba , forelli , paar suurt harjust. Suvine versioon sama , tiiba lisatud punast ja sinist bucktaili .Suvise versiooniga olen saanud lisaks eelpoolnimetatud kaladele ahvenat , ilusat ja suurt.
Manused
Foto0016.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Striimerid.

Postitus Postitas AndriPro »

Kunagi sai Tammertinselist aretama hakatud. Omavahel ütleme ikka , et Tammertinsel , kuigi tinseli raasugi pole seal enam ammu. Tulvavete putukas , sogaste vete putukas , aastaringne putukas.Ja kõige parem ikka siis kui sajab , olgu siis vihm või lumi või lörts....vahet pole.Konksudest on olnud #6 uppuva konks ja #1-2 karbikonks.
Manused
Foto0003.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Striimerid.

Postitus Postitas AndriPro »

Vallesmann. Parim aeg kevadel , ilus ilm , päike särab , siis kui hiirekõrvad juba puudel.Kui selleks ajaks on vesi langenud liiga madalaks ja läinud selgeks siis nii hästi ei toimi.Ühesõnaga parem on olnud nendel aastatel kui kõrget vett jagub pikalt.
Manused
Foto0002.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Striimerid.

Postitus Postitas AndriPro »

Sellele on käigus olnud nimi GH roosa p****ga . Vallesmanni paariline , parem samuti kui tulvavett jagub pikemaks.Õhtune putuk , siis kui päike juba metsa taga , sompus ilma putuk .Sooja ilmaga tegijam.
Manused
Foto0002.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Striimerid.

Postitus Postitas AndriPro »

#6 uppuva konks ja 7-12 keerdu tina on asja juures vist kõige tähtsam....
Manused
Foto0003.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Striimerid.

Postitus Postitas sepaonu »

Kuigi päriselus ei ole konkreetset piiri ja kui keegi raiub, et onon piir streameri ja märja putuka vahel aga seda ju ei pea metsikult jälgima, nimeta kuidas tahad jne , sellest olenemata ma teen ettepaneku, et siin foorumis võiks teha konkreetse piiri, näiteks kõik, mis on konksul 2x(või muu mõõt) pikkusega läheb sinna ja pikem/lühem läheb sinna või mingi muu piir. Kui üldse mingit piiri ei ole, siis on ju mõtekas teemad ühendada. Ma ise arvan, et see putukate kastidesse panemise mõte on see, et kui keegi otsib midagi, siis lihtsam leida. Arutelu koht.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Striimerid.

Postitus Postitas AndriPro »

Hästi ei saa aru , kas häirib uppuva konks surf candy tüüpi putukal .... või tuli tahtmine ajaviiteks "tarka panna". Et teeks selle putukaliigituse ära , mida muu maailm ei ole võimeline tegema. Aga kui aluseks võtta ainult konks, siis ma seon klassikalisele aberdeenile haugiputuka , klassikalise lõheputuka , klassikalise uppuva , mingi striimeri , pinnakatest sobib jube hästi bomber või suur coddard , pikemat sorti nümfi annab kindlasti teha ... ja jagamine kastidesse oleks ka põnev.
Vasta