Kas keegi tahaks tarkust jagada?

Vasta
Metsamees
Postitusi: 2
Liitunud: 11.03.2018, 10:24

Kas keegi tahaks tarkust jagada?

Postitus Postitas Metsamees »

Tere kõigile lendõnge spetsialistidele! Liitusin hiljuti teie toreda foorumiga, et ennast lennuka teemal rohkem harida ja võib öelda, et targemaks on saadud küll... kuid sellegipoolest olen Eesti vetes vaid mõne korra püüki proovinud ja nagu arvata võite siis ka õnne pole olnud. Sellest tulenevalt tahaksingi uurida, et kas siin leidub keegi selline tore seltsimees, kes raatsiks minusuguse võhiku mõnele retkele kaasa võtta ja asja lähemalt selgitada/näidata/õpetada? Asun ise Tallinnas, auto ja varustus kahlamispükstest putukateni endal täitsa olemas. ☺
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kas keegi tahaks tarkust jagada?

Postitus Postitas sepaonu »

Üks suhteliselt hea võimalus on käia jämmidel, niipalju või vähe, kui neid on
viewtopic.php?f=1&t=6&start=660
Põhimõtteliselt ebaolulisi asju kalapüügis pole aga minu meelest alustamiseks oleks vaja reaalset keegi näitab ette ja teed järele heitmisõpetust, pigem küll kuidas käituda lendõngega vee ääres ja mis otsa panna ja kuidas seda ujutada. Praeguse esimese kommentaari järgi oled sa nagu kuulutus , et kuldses keskead, ei joo, ei suitseta jne tahab püsisuhet, palun tel.nr jne, saadaruküll. Kui sa rohkem räägid, et mida sa teinud oled ennem seda lendõngehuvi, kui kaugele sa praegu endast putuka saad, milliseid kalu püüda tahad jms, siis võibolla keegi ka vedu võtab.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Metsamees
Postitusi: 2
Liitunud: 11.03.2018, 10:24

Re: Kas keegi tahaks tarkust jagada?

Postitus Postitas Metsamees »

Tänud soovituse eest. Endast siis nii palju, et olin mitu head aastat ookeani taga ja eks seal sai seda lennukat ka katsetatud. Enamasti küll järvede peal ja üsna edukalt, kuid jõgedega õnne ei ole olnud. Tonkade ja spinnaga olen rohkem tuttav... peamiselt koha ja haugi taga ajanud. Lennuka heite kaugust ei oska öelda aga ilmselt kui kaldast järvel hakkama olen saanud siis peaks ka jõgedele sobima... ja kaladest püüaks hea meelega seda, mis tuleb kuid peamiselt ikkagi punast. Huvi koju neid tuua pole, sest asi ikka rohkem põnevas hobis, kui heas kõhutäies. Vetele satun ise ehk ainult paar korda kuus. Loodetavasti nüüd asi selgem...
Vasta