Haugiputukad ja rakendused

Vasta
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Haugiputukad ja rakendused

Postitus Postitas ZiiN »

Sepa selle õhupärast ei maksa väga põdeda, haugi püüdes tekib seda paratamatult juurde ajaga :lol: väike väljavõte eelmisest reedest: https://youtu.be/hH64aeZzHHQ
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Haugiputukad ja rakendused

Postitus Postitas sepaonu »

Tavaline flashabou, hõbepabeririba, vahet pole, kui lai on üks sitemini vastupidav materjal haugihammastes, kuld/hõbe peavalu, tobe sassimineja pealekauba. Plastikupõhine, sama/flashabou nime all näiteks pärl jms hoopis teine tera, absull ei lagune, natuke ka jäigem liikumises. Vaatan ka millest seon. Aga hõbedat ja kulda ikka tahaks kah kasutada, nüüd mingi metalliknailon välja ilmunud, ootan natuke, kuni üks värv oktoobri alguses kohale jõuab, siis ostan prooviks.
Mingi lagunemine ja kulumine on ok mulle aga see ei sobi, kui iga pilpahaugi järel vesi kulda täis ja õhtuks ainult kered järgi. Palja fläsapuntide kasutamine ongi see, et kui palju sa neid paned, saba fläsast, kaelus fläsast ja siis ongi see, et haug närib õhku juurde. Kui buckilangevarjud ja fläsa vaheldumisi paned, siis ehitad kere illusiooni, märjast peast ongi nagu pliiatsipulk käe peal, viskad vette, ongi kere moodi illusioon. Loomulikult ei pea bucki kasutama, võib tehisfiibrit kah kasutada.
Siukest värvi kalu meres pole aga pu-mu on söödav värv küll, ise olen pimeda ilmaga kasutanud.
s29.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Haugiputukad ja rakendused

Postitus Postitas ZiiN »

Jah neid materjale miljon eri sorti. Tugevam flash elab haugihambad väga ilusti üle, samas mäng tagasihoidlikum, ise kasutan nii üht kui teist ja vahest mõlemat korraga. Bucki väga tihti ei kasutagi, kuigi sai spetsiaalselt haugivärvides hirvesabasid ostetud, eks nii kuidas tuju on nii teen... kokkuvõttes on haugil suht savi kui ta võtupeal väljas on 8-)
Ma veel mäletan milliste käkkidega ma 4 aastat tagasi haugi rebisin, nüüd enam ei julgeks karbist välja võttagi :lol:

Väike assortii erinevatest fläshadest:
flash.JPG
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Haugiputukad ja rakendused

Postitus Postitas ZiiN »

Selle sügise hittvärvid on siis samad mis 4 aastat tagasi seotud:
Retsept: betoonitüübel + kõike ja rohkem!
sh2.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Haugiputukad ja rakendused

Postitus Postitas sepaonu »

See tiib ehk kollane jama tuleb maha lõigata ja on väga bro putukas ;)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Haugiputukad ja rakendused

Postitus Postitas ZiiN »

Ah et Sepale kollane ei meeldi... Selge salatseb! 8-)

Tegelikult meenutasin nostalgiahoos aastatetaguseid landiaegu ja sügisest lemmiklanti Salmo Firetiger. Sai tulevaseks merepuhkuseks paar kirkamat värvi ka karpi.

wig1.jpg
wig2.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Haugiputukad ja rakendused

Postitus Postitas ZiiN »

Kummilindisabad tõestasid ennast sügise jooksul piisavalt, et "tootmismahte" suurendada... paar titaantrossi tegin ka juurde kuna selle hooaja jooksul läks 1 katki. Nüüd peaks mõne putuka ka siduma, peale kriitilist karbirevisioni jäi seal päris hõredaks :roll:
wig2.JPG
wig3.JPG
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Haugiputukad ja rakendused

Postitus Postitas ZiiN »

No Sepa... kas nüüd on õhku piisavalt? :lol:
pf1.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Haugiputukad ja rakendused

Postitus Postitas sepaonu »

Ega nendes haugituustides ei ole ju õiget ja valet aga mulle meeldib see bucktailist vihmavari ja fläsa peale variant, minu silmale on küllalt õhuline aga kuna toru peale seotud, siis viskaprügikasti 8-)
Ma vahepeal juurdlenud selle üle, et enamasti konksupeale seod ja materjale enamvähem pandud, siis uppumisprobleemi pole ja enamasti uppumist on ka vaja. Viimases hooaja lõpus, kui hästi pikka pausi tahab, siis oleks ennem minekut vaja karpi sobrada selliseid, et saaks ka teha üliaeglast strippamist ja pikka pausi. Ma nüüd kah mitu hooaega titaaniga püüdnud ja natuke rohkem ikka uputab ja pika pudrutamise lõpuks prääksatan - mis krdi asi see võiks olla, et saaks külge vajutada trossile, et järsult ujuvus tõuseks, määnegi foamilaadne vidin trossi peale vms, mh ?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Haugiputukad ja rakendused

Postitus Postitas ZiiN »

kiire piltvastus:
parlad.jpg
Ilmselt saab ka trossipeale lükata. See on ka üks põhjus miks nad mul kummisabadeküljes on: stabiliseerimiseks.
Vasta