Kahlamisvarustus

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Et muidu jube head saapad, a kohe alguses oleks mõistik ninamuster maha käiata ja tüüpviga on kohe tekkiv pragu ja põhimõtteliselt tuleb tald harva alt ära ? 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas T.H »

Selle postituse eest annaks sepale kõik saadaolevad auhinnad ja preemiad!
Ridiculous
Postitusi: 22
Liitunud: 04.04.2013, 15:02

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Ridiculous »

Kel huvi, kasutage kärmelt võimalust.
IMG_0192-1.JPG
IMG_0192-1.JPG (27.79 KiB) Vaadatud 24528 korda
Matu
Postitusi: 26
Liitunud: 22.03.2016, 10:18
Asukoht: Tallinn

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Matu »

Keegi siinsest seltskonnast Taimeni kahlamisvarustusega ka püüab, just selle odavama otsa omaga? Kuidas kogemused on, peab normaalselt vastu :?:
Oi kuidas ma tahan endale saapaga kahlakaid, aga rahakott paneb piiri ette. Kummikuga raiped(kõige odavamad Behrid) tapavad jalad ikka täitsa ära. Mul on kummik natuke väike ka ja kui toksab vastu veealust kivi, siis silmist sädemeid lendab :D
Mulle jäi see komplekt silma, kiitke või laitke. Saabaste nööri aasad tunduvad nõrk koht, aga kui peaksidki järgi andma, siis vast kingsepp leiutab midagi asemele :roll:
http://www.taimen.com/en/ee/product_set ... d-studs/64
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Kõik mu sõbrad norrakad ikka ei väsi imestamast, et kle kuidas läheb, kle normaalselt, et mis see normaalselt tähendab. Sama kahladega, kus käid, palju käid, kuidas käid, kuidas istuvad jms. Ega sokikahlad ja saapad variant sul parem ei saa olema, kui pigistab või loksub, netist tellides ikka väike riskike.
Kahlad kulumaterjal nii ehk naa, nad pole eluaegsed, kellel kuluvad aastaga sõelaks, keegi käib viis aastat. Augud tulevad sisse kõigile, kui oskad okastraadid üles leida. Palju võsas ragistamist kulutab samamoodi. Ühesõnaga see väga individuaalne teema. Kuna rahast on ka juttu, siis pole mõtet selliseid osta, mida uuesti ei jõua osta, kui eelmised minestavad. Lappimine on täiesti tavaline aga millalgi muutub tüütuks lõpuks, kui juba liiga hõredad. Muud ei oska soovitada, kui pikemalt järgi mõelda, et mis mõõtu osta, kas külma aja riideid peab ka alla mahtuma, et parajad saaksid, liiga täpsed on, siis õmblused venivad igasugu sirutamistega, vahet pole, kas õmmeldud või keevitatud ja annavad järgi. Taimen olenematta sellest, et asub eurokolhoosis seda kahe aasta garantiid ei tunnista, aasta garantii.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas AndriPro »

Mina lisaks sepa jutule , et liiva /muda sees kahlates on kummikuvariant kõvasti parem , kivisel jõepõhjal jälle saapavariant. Siin läti piiril saab harva saapavarianti kasutada. Edasi nagu ikka , nii palju kui kannad , niipalju lapid , ühel hetkel saab villand. Ostmine on õnneloos , ühed kestavad , teised samasugused ei kesta...
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Madis »

Matu, mul on need STX kahlakad, pakuti koos jopega kui tellisin. Kahlakad on väga head, sokk on uskumatult vastupidav. Aasta püüki saanud ja pole veel ühtegi kohta liimi pannud. Ostan järgmised kindlalt samad. Ainuke mida ette heidaksin, et vööle pole kinnitusi, vöö kipub peale põiepeatusi kusagile oksa otsa rippuma jääma.
See kõige odavam Taimeni jope ka väga tiptop asi.
Matu
Postitusi: 26
Liitunud: 22.03.2016, 10:18
Asukoht: Tallinn

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Matu »

Käin ma nii palju, kui võimalik, aga neid võimalusi pole palju. Suvel, kui päevad pikad saab kindlasti rohkem käia. Satun nii jõe kui ka mere äärde.
Tundub, et selles hinnaklassis Taimenile vastast ei ole ja ega enne teada ei saa kuidas vastu peavad, kui ise ära ei proovi.
Matu
Postitusi: 26
Liitunud: 22.03.2016, 10:18
Asukoht: Tallinn

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Matu »

Asjad kohal ja esmamulje ülim :) Selle raha eest ei oska nagu rohkem tahtagi. Kahlad istuvad hästi selga ja saapad mõnusalt jalga. Püksid võibolla said natuke liiga pikad kuna hindasin enda pikust üle või siis neil ulatubki see mudel hästi kõrgele. Saapad võib tellida oma igapäeva käimadega samas suuruses. Taimeni suuruse tabel soovitab küll ühe numbri suuremad valida, aga selleks hetkeks kui ma tellimust hakkasin tegema, oli suurem number otsas. Võtsin riski ja valisin igapäeva suuruse ning läks õnneks. Need "free gift" naastud meentavad tavalisi puidu kruve, millel kuuskant pea :D Vaatan, kas üldse hakkan neid sisse kruttima.
Kui kellegil plaan tellida, aga tahaks enne katsuda, siis võib julgelt märku anda. Võin enda omad ette näidata :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Ükspäev vaatasin seda guideline easy fold kahva ja optimistina tuli selline tunne peale, et äkki võiks võrk suurem olla, sobrasin suuri õngitsemissumpasi, sealt sain võrku, naine ütles, et tema massinal miski sik-sak ainult, käisin rapla külas rätsepa juures täna, ütles paari tunni jooksul leiab aega, nu käisin siis kalal, poolteist tundi kõvas vihmas ja ilus ümmargune null vähendasid optimismi tublisti aga väga viisakalt oli overlockiga ära suristanud uue võrgu.
Manused
kahv.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta