Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Vasta
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas tarvo »

Foorum on ja jääb vabaks. Kellegi postitusi niisama naljalt ära ei kustutata. Mida aga ei tahaks asjalikes teemades näha on postitused kus mindakse kas teemast väga kõrvale või isiklikuks. Kui tuleb keegi, kes tahab lugeda teiste meeste kogemustest ja midagi omalegi kõrvataha panna, siis oleks ju tore, kui vastavad teemad ka seda infot edasi annaks? Sestap tundub, et vahel on vaja teemasid omades raamides hoida ja postitused, mis teema arendusele kaasa ei aita, mujale tõsta. Kõikide kogemused ja teadmiste jagamised lendõngitsemise vallast on siin foorumis alati teretulnud.
Kena vana-aasta lõppu, vahvat aastavahetust ja uuel aastal ikka konks näppu!
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas sepaonu »

See pasalasu võib kellegi meelest andekas pealkiri olla aga mina ei tee seal vabatahtlikult mitte ühtegi sõna. See pealkiri tuleks minu meelest ära muuta. Misiganes muu pealkiri - teemast mööda - vaba teema - OT - lendõngendusega mittehaakuv - misiganes, mis viitaks et seal võib üsna vabalt muudel teemadel ka rääkida ja see oleks ka õige koht ümbertõstmiseks tarvo poolt või sinna võib ka vabatahtlikult minna, no läks ütlemiseks, teen ise teema ja karjun seal ennast tühjaks.
Kes tunneb vajadust rääkida sügavustest, putukate raskustatusest, värvilistest otsadest, ujutamisest ja strippamisest, siis mu meelest oleks hea mõte teha mingi taktika teema. Sellest on muidugi muude juttude vahel kogu aeg räägitud aga võib ju teema teha.
Head vana aasta lõppu kõigile.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

Seda sepa poolt pakutud taktika teemat on nii ja naapidi mõeldud.Kui mees kirjutab , et teeb püügil mingeid vigureid , siis oleks ju norm , et selle jutu juurde on lisatud putukad mis viguriks sobivad või mida ta kasutas. Siis hakkavad putukapildid ilmuma taktika teemas. Praegu on putukateema ja taktika juttu jookseb vahele. On mingi vahe ?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

Mis sellesse pasalasusse puutub , siis võib selle nime ümber muuta nagu põhjanaabritel on - peldiku sein. Lendõngitsemine on aegade algusest olnud härrasmeeste ala. Igasugune isiklikul teemal jutt ei sobi siia , igasugune irvitamine teiste üle ei sobi siia . Kes kelle sõber , kes kellele sümpaatne või antipaatne ja muu selline musutamine ei sobi siia. Selle jaoks on muud leheküljed siin netiavarustes. Aamen. Ja muidugi kena aastalõppu KÕIGILE !
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Madis »

Formaatige seda foorumit kuidas tahes, lõpuks sureb foorum ikka, kui omavahel läbisaamist pole. Rohkem mõistmist ja sallivust on vaja, inimesed ja nende kogemused-eelistused on erinevad ja nii ongi OK.
"Kõvad" mehed on ainult need kes eriarvamustele vaatamatta saavad koos ühe laua taga istutud ja kalal käidud 8-)
Head uut aastat kõigile! :!: :!: :!: :!:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Oi ma tänan,Madis,et kogu foorumi kukutamise au mulle omistad :) Samas aga kõigele sellele siin mõeldes pean ilmselt paljude ees vabandama,sest nii mõnigi foorumis osaleja on pidanud minuga koos kalastades piinlema ja mu targutusi taluma.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Madis »

Nüüd Toomas said küll valesti aru, pole sinule küll seda omistanud! Rääkisin üleüldisest omavahelisest läbisaamisest ja pidevast negatiivsest õhkkonnast, mis nii mõnegi foorumi (moodsal ajal FB grupi) eestis välja suretanud. Kes tunneb, et omab selles süüd see tunneb. Üksinda seda ei suuda keegi peale juraka muidugi :D
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Ole nüüd,Madis,mingid huumorimeeleriismed mul veel täitsa alles aga nagu mäletad,siis esimest korda kukkusin lattu just positiivsuse pärast,aga eks seal läks ka liialt "musutamiseks".Tähelepanekuid ka niipalju,et täna töölt kojusõites nägin samuti mitmeid auke,aga oli seal midagi ümber ka või mitte,ei osanud tähele panna ja kuna peatumine oli veebruarini keelatud,siis ritva välja ei võtnud ja vaatama ei läinud.Tundub ka,et Tarvo on mõõgahoidmisest foorumikohal väsinud ja puhkuse võtnud aga võib ka olla,et tõelistel härrastel ongi üht-teist rohkem lubatud kui lihtrahval? Ja Madis,sõbralik soovitus,ole selle mustateemaga ettevaatlikum ;)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Aastatejooksul olen ühte-teist jõeääres tähele pannud ja püüdnud teha järeldusi,mis on andnud teadmisi ja aidanud tulemuseni jõuda.Kuigi ei mõõtnud ega kaalunud,tundus olevat korralik pannikala,aga ujub edasi ja loodetavasti tunneb end hästi.
DSC_0991.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Klassikat ei tasu kunagi alahinnata,selles on oma võlu alati ;)
DSC_0989.jpg
Vasta