Putuka vahetus e. fly swap

sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas sepaonu »

Maitsed, ka muusikalised maitsed on ju erinevad, mu meelest Madise siin mainitud muusikamaitse põhimõte , et kui see muusika ei meeldi mine teise klubisse ei haaku mitte millegiga. Vaba valiku pudru ja kapsad on muusikamaailmas umbes sama, et tulge klubisse, me pakume teile muusikaelamust aga seda ei ütle, et mida me mängime. No ja saadki klassikast metallikani. Kui on plaan ennast klubis täis juua, siis vahet pole, mis taustaks mängib.
Kuna putukad olid laias skaalas, nii aja, kui konksu suuruse poole pealt, siis oleks ka naiivne loota, et tuleks riburada ka tagasisidet, uuuh, rebisin, ähh, sttagi ei toimi mu jõel jms Mu meelest kitsamasse teemasse, kas siis kindlamasse aega või aega ja kindlamale kalale jnejaniitagasi oleks õpetliku poole ja võrdeva poole pealt parem. Näiteks päevikuaeg, no näiteks olen oma mingis päevikutüübis kinni, tambin ainult seda, nüüd saan selle vahetuse käigus erineva komplekti omanikuks ja kui proovima hakkan, siis võin ka midagi märgata, kui ma ikka ujumisaega kah annan. Teema võib muidugi ükskõikmilline olla, suvine turb või sügisene haug võimisiganes. Sellest õpetlikust ja võrdlevast osast on andri ja t.h jne mitmed korrad juttu teinud. Loomulikult võib kõike elevuse ja nalja pärast teha.
Ei pea mingit populaarsust otsima, pole vaja massiüritust. Kes tahab, see sõidab pool tundi või kaks tundi autoga, et putukat läbi näppude tõmmata. Isegi see jutt siin tegemise ümber on kasulik. Loomulikult on ka foorum infot täis. Kui tänasest on vähe, siis võib mitmeid aastaid tagasi kerida ja lugeda ja pilte vaadata. Iga putukavahetuse teema ei saa populaarne olla, mõni võibla liiga kitsas, mõne teema leiab võibla rohkem elevust tekitavama. Miinuspool on osadel see, et nad teavad niigi millega keegi püüab parasjagu. Miinuspool on ka osadel see, et nad ei tea, kes kus käib ja palju saab, kuna sellest ei räägita lihtsalt foorumis. Üks ei taha, teine ei oska tahta.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta