Kahlamisvarustus

Vasta
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Jarlo »

Tänan kogemuste eest. Endale sümpatiseerib ka kummitald+naast rohkem ja Visionil praegu kaks uut/uuendatud saabast on Loikka ja Hopper Gummi. Sõber läheb vist homme soome, lasen tal Speyclaves neid näpu vahel mudida ja kui on OK, siis peaks Loikka ära võtma. Hopperi algse kummitallaga mudeli kohta pajatasid foorumid, et tald kipub saabastega eri teed käima....mine sa tea, et äkki facelifti mudelil see probleem lahendatud.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas T.H »

Salmo poodidesse peaks iga hetk müügile jõudma scierra saapad. On nii vilt, kummi, kui ka kumm+ naast tallaga. Hinna poolest arvan, et peaksid ka enam-vähem normaalsed olema.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Jarlo »

Salmos oli mingisugune virn kummitallaga Scierrasid, teisi ei märganud....äkki polnud veel õiged asjad kohal. Tald tundus kuidagi kõvavõitu, muidu nagu enamvähem tundusid.
Ridiculous
Postitusi: 22
Liitunud: 04.04.2013, 15:02

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Ridiculous »

Kas keegi ostab soovitada/pakkuda mõistliku hinnaga guiding pükse pikas pikkuses? Eestis saadavad Vision extreme, vision ikon guiding ja scierra cc3 on kõik normaalpikkuses ja jäävad lühikeseks. Hetkel ainuke hinna poolest hea variant näib olevat taimen river II plus, aga ausalt öeldes poleks seda rinnuni varianti otseselt vaja.

Ära kuluks suveks ka kerge ja võimalikult veekindel/hingav jope. Taskute arv ja suurus pole oluline (vest on nii kui nii peal). Olen vaadanud spordipoodidest jooksujopesid, aga neil pole topeltkäiseid, mis vett sisse ei laseks...

Mõlemad asjad siis L (suurem M) suurus.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas T.H »

Kui pika mehega tegemist? Ise olen 195 cm pikk ja saan vision ikon guidingutega hakkama. Scierra cc3 on küll natukene lühike.
Jarlo, salmos peaksid olema järgmised saapad: vision mako vildiga ; keeper kummiga.
Scierra contour vildiga : dynatrack kummiga : x-trail kumm+naast . Kui ei ole veel letis, siis küsi, sest poes on nad olemas.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Jarlo »

T.H kirjutas:Kui pika mehega tegemist? Ise olen 195 cm pikk ja saan vision ikon guidingutega hakkama. Scierra cc3 on küll natukene lühike.
Jarlo, salmos peaksid olema järgmised saapad: vision mako vildiga ; keeper kummiga.
Scierra contour vildiga : dynatrack kummiga : x-trail kumm+naast . Kui ei ole veel letis, siis küsi, sest poes on nad olemas.
Nii mitmeid Scierrasid kindlasti tol korral väljas polnud. Lähen järgmisel nädalal uuesti ja uurin täpsemalt...igal juhul tänud asjaliku info eest.
villu
Postitusi: 26
Liitunud: 23.12.2012, 23:56

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas villu »

Ridiculous kirjutas:Kas keegi ostab soovitada/pakkuda mõistliku hinnaga guiding pükse pikas pikkuses? Eestis saadavad Vision extreme, vision ikon guiding ja scierra cc3 on kõik normaalpikkuses ja jäävad lühikeseks. Hetkel ainuke hinna poolest hea variant näib olevat taimen river II plus, aga ausalt öeldes poleks seda rinnuni varianti otseselt vaja.

Ära kuluks suveks ka kerge ja võimalikult veekindel/hingav jope. Taskute arv ja suurus pole oluline (vest on nii kui nii peal). Olen vaadanud spordipoodidest jooksujopesid, aga neil pole topeltkäiseid, mis vett sisse ei laseks...

Mõlemad asjad siis L (suurem M) suurus.
Minul kasutuses Airflo whitwater püksid. Aga need sulle kindlalt lühilesed. Mul on olnud ka Vision extreme quidingud, nood oluliselt pikemad olid.
XL suurusel peaks tegelikult pikkust olema küll.
Jope näiteks Vision kura. Pole ise veel suvistes oludes kasutanud, aga praegu pikemalt matkates tundub ok. Ilma voodrita, saab suht väikseks kokku.
Ridiculous
Postitusi: 22
Liitunud: 04.04.2013, 15:02

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Ridiculous »

Tänud soovituste eest.

Pikkust polegi nii palju, 187 cm, aga kuidagi pikajalgne olen. Extreme Guidinguid olen proovinud ja need tundusid küll lühikesed. Muidugi võiks võtta XL vms suuruse, aga ma ei tahaks liiga laiu pükse - hõõruvad ka ilmselt oluliselt kiiremini materjali ära. Ma olen ikonit proovinud küll tõesti vaid tavapikkuses, aga eeldasin, et guidingu jalaosa on sama pikk. Ehk peaks just guidingut proovima. Pikkust olen vaadanud nii, et püksid jalas olen üritanud pikema sammu teha või nö üle poku astuda. Kui ikka tirib, siis jääb lühikeseks.

Kas Visioni thinskini on keegi kasutanud? Seda ilma suurte rinnataskuteta versiooni.Kuidas vastu peab?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Mul olnud kolm aastat jopp ja püksid thinskin, jopp väga hästi vastu pidanud, pükstest olen kivirägus kõndimisega jagu saanud, a no ma käin extreemsel maastikul ka, kukkumise/libisemise vältimine seal võimatu. Tegemist kokkuvõttes kerge tuulejopiga, suht väikseks saab kokku voltida ja igaksjuhuks vesti (selja)taskusse panna.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
kivikas
Postitusi: 34
Liitunud: 11.03.2013, 18:06
Asukoht: tallinn

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas kivikas »

Rauno- Olgu mis bränd tahes, pead vaatama, et oleksid need "long" püksid. kahjuks jah, odavama otsa guidinguid vist "pikajalgsetele" ei saa.
jopedest: patagonia torrentshell ja simms packlite, ühesõnaga mingi tuntud tootja koorik ja saad tegelikult aasta läbi sellega hakkama- talvel lihtsalt 2 kihti rohkem alla või siis täna väga popp primaloft- või sulejope, mis siis neid 2-te kihti rahulikult asendab... püksi soovitaks ikka vaadat kas patagoniat või simmsi, räägitakse ka ,et dan bailey'd pidid suht head olema, pakuvad kah ML; LL püksi
https://www.dan-bailey.com/Via/index.jsp
Kes korrakski on keskpärasuse pulgakommi limpsinud, see imeb kogu järgneva elu...
Vasta