Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ülemisel pildil näide kasepahast , millest käepidemele otsad teen.

Alumine pilt on pühendatud vabariigi seppadele. :D
Manused
P7300001.JPG
P7300002.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas:Alumine pilt on pühendatud vabariigi seppadele. :D
kusskuss, muideks, metsamees, mul pajas sihkest maarjakaske sihke plank, et sa võiksid maarjakasetokkide vabriku avada, saaks ühest tükist kuuskante ja nelikante 9 jalastena teha. Uskumatu, aga mul on see plank pajas olemas, 60x400x3000, eestist pärit puust lõigatud.
Juurepahk ehk linnusilmapahk on ilus
linnusilmad.JPG
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tean , tean , neid ilusaid puutükke..... aga , kui Driggsile teha need pahast käepidemejupid , peaks tegema ka samast pahast noale käepideme ..... huvitav , milline võiks olla tera , mis sobib komplekti lendõngega ..... :roll: fileerimisterasid ma ei salli , ei ole nagu tõsised asjad.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

no ja kui teemat edasi arendada......peaks otsima ühe hea nahatüki , millest saaks noale tupe ja korraliku kaabu ja ridvakohvri võiks selle nahaga polsterdada.....kindlasti peaks sellestsamusest pahast tegema piibu , mida õngitsedes popsutada saab....... :roll: tegelikult ei olegi paha mõte niisugune "korralik" lendõnge komplekt teha :lol: :lol: :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

krt .... äärepealt oleks unustanud ..... vana Orvise vesti järgi peaks nahkse vesti laskma ka õmmelda... :lol: :lol: :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Sepp , sinu nuga on kunstiteos . Mina näen ridva käepidet ja nuga niisuguste " talupoja tööriistadena" . Minu praegune "tööriist" peaaegu sobib ... tera võiks olla pisut lühem ,laiem ja õhem (praegusel 3,2 mm)
Manused
P7310001.JPG
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Lasin käepideme toorikul suurema sodi maha , proovisin väänata .... siis mõtlesin , et lasen teraga käepideme välja ...aga nii head tera mul ei olnud :oops: st. käiku läheb meetrijagu 60-st liivapaberit.
Manused
P8010001.JPG
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:D Siin see käepide siis on ...kuivab paar päeva ....immutus ja ongi hea.... 8-)
Manused
P8010001.JPG
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tänane hea uudis on see , et õnnestus leida 6-osalisele 3-zonele parandamiseks vajalik jupp :D ...... nüüd jääb veel oodata millal parandamistuhin peale tuleb :lol:
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas::D Siin see käepide siis on ...kuivab paar päeva ....immutus ja ongi hea.... 8-)
See näeb küll paganama hea välja... tulen vaatan paari päeva pärast siis ka oma silmaga üle.

Ilm on ka selline, et ei oskagi seisukohta võtta. Kindlasti hea nii mõnekski tegevuseks (nt ridvameisterdamine :D ), aga turvapüügi plaane lükkab küll järjekindlalt edasi. Forellile ei mõista ka selle ilmaga väga midagi pakkuda...
Vasta