Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Hommikul silitasin valmishööveldatud ritvu , hea juba , nädalavahetusel liimin kokku . Ostsin uut niiti mähkimiseks , sain tünga , jälle mingi tänapäevane sünteetika jura , venib , nii mis hirmus . Mida sa sellisega mähid neid liimituid ritvu... Kõige tavalisemat takunööri , või tugevamat linast niiti/nööri ei olda enam võimelised tegema , ikka mingi veniv sünteetika peab sees olema . Krt , mingit takunööri mine jälle läti poolele otsima.... Aga õnneks on läti olemas , ei saa me ilma nendeta..... :)
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Andri sa mõtled seda Balzeri komplekti http://img.pecheur.com/fly-combo-balzer ... -46659.jpg ?
Sõbral on selline olemas ja ka mina sain oma esimese lennuka-kala sellega. Vision Vibe 5/6 tegi ta vägagi ballistiliseks, nüüd võetakse seda ainult riigipühadel ja muudel tähtsatel päevadel kätte :) Iseloom on ridval täitsa olemas, niiet pulli saab selle raha kindlasti piisavalt!
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

ZiiN kirjutas:Andri sa mõtled seda Balzeri komplekti http://img.pecheur.com/fly-combo-balzer ... -46659.jpg ?
Sõbral on selline olemas ja ka mina sain oma esimese lennuka-kala sellega. Vision Vibe 5/6 tegi ta vägagi ballistiliseks, nüüd võetakse seda ainult riigipühadel ja muudel tähtsatel päevadel kätte :) Iseloom on ridval täitsa olemas, niiet pulli saab selle raha kindlasti piisavalt!
Mis on "see raha"? Selle rulli saab niisama 6 euriga osta...
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Kui ma ei eksi siis maksis see komplekt Ritv/Rull/Nöör ja ilus pakend kokku 26 eurikut
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ei näita mulle seda komplekti , errorit näitab....
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

netipilt
netipilt
balzer2.jpg (24.89 KiB) Vaadatud 7669 korda
sõbra komplekt koos saagiga
sõbra komplekt koos saagiga
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Jep , sama . See rull sealt minema , liiga kerge oli . Ja nöör peaks olema mingi DT . Valik siis selle järgi kus kalal käid , kitsamad olud , lahedamad olud jne...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Jõudsin hommikul läbi sõimata kogu Võru niidi-nöörikaubanduse ja koalitsiooni erakonnad , mõtlesin , et võtan korraga juba opositsiooni erakonnad ka ette..... aga siis suruti mulle pihku kaks rulli peenikest linanööri , 0 venimine , tugev , ideaalne ritvade kokkuliimimiseks. :D
Manused
Foto0353.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Jõudsin vahepeal wulffi ridva pilpad ära küpsetada ja sirgeks ajada ... nüüd jäävad seisma mõneks ajaks . Täna jäi mets kahtlaselt vaikseks , homme peaks kalailm olema , tuleb kalale minna . Ja 3 ritva ootavad kokkuliimimist....
Manused
Foto0355.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Mul üks rull üle. Flextec flextec richel 3-5#. Kaal 160g, kaasa ilma kärinata varupool.

Pilt
Vasta