Kahlamisvarustus

Vasta
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Madis »

Birgit kirjutas:on ju olemas põlveni säärised, mida saab võsaretke ajal kahladele kaitseks peale tõmmata, ehk tasub neid proovida?
Alumise sääre kaitseks tuleb midagi soetada jah, kruusakaitse sööb korralik heinamaa väga ruttu läbi. Päris põlveni ei taha, ebamugav on.
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas andur »

Matkaspordist Tx-Direct pritsatajaga oli 15 eurtsi. Tõin ära ja spreitasin püksid täis. Kui olin kümmekond korda läbi paksu heina ja võsa roninud, siis hakkasid põlved ja sääred märguma, mitte vett tõrjuma nagu uuena. Nüüd on tuttuue püksi moodi kangas jälle. Kahlanud veel ei ole, aga kodus märjaks tehes tundub, et sai hää. Väike demovideo tundub ka lubav :D
https://www.youtube.com/watch?v=4jNuYPak0U4
Ridiculous
Postitusi: 22
Liitunud: 04.04.2013, 15:02

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Ridiculous »

On keegi neid saapaid proovinud: http://www.taimen.com/et/ee/product/tai ... 504/103051? On nad pigem kergemapoolsed ja mugavad või kuis? Kuidas vastu peavad?

Ja veel olulisem küsimus: kas keegi teab omast kogemusest rääkida, kuidas taimeni saabaste puhul suurust valida? Kas näiteks sama number, mis Visioni saapal või mis suhtes jalanumbriga?
lauri
Postitusi: 82
Liitunud: 20.04.2012, 11:10

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas lauri »

kõige lihtsam - joonista oma jalalaba paberile, võta strateegilised mõõdud ning saada tootjale koos küsimusega milline nr sobima peaks. mina olen nii teinud kordi, nii kahlamis-, matka- kui rattasaabastega ning saanud vajalikud vastused kätte, lõpptulemusena on ka ostetud suurused ilusti jalga sobinud. erinevate tootjate arusaam numeratsioonist on enam kui vildakas, kui tänavakingad on mul suuruses 47-48 siis ühed Shimano rattakingad pidin ostma suuruses 52, et nad üldse jalga mahuks...
Ridiculous
Postitusi: 22
Liitunud: 04.04.2013, 15:02

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Ridiculous »

lauri kirjutas:kõige lihtsam - joonista oma jalalaba paberile, võta strateegilised mõõdud ning saada tootjale koos küsimusega milline nr sobima peaks. mina olen nii teinud kordi, nii kahlamis-, matka- kui rattasaabastega ning saanud vajalikud vastused kätte, lõpptulemusena on ka ostetud suurused ilusti jalga sobinud. erinevate tootjate arusaam numeratsioonist on enam kui vildakas, kui tänavakingad on mul suuruses 47-48 siis ühed Shimano rattakingad pidin ostma suuruses 52, et nad üldse jalga mahuks...
Tänud vastamast. Jama lihtsalt selles, et taimen pole selles osas kuigi kontaktialdis olnud...
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Taimeni omapära on ka see, et garantii osas arvab ta, et ta ei kuulu euroliitu, reaalne garantii enamustel asjadel aasta.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Ridiculous
Postitusi: 22
Liitunud: 04.04.2013, 15:02

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Ridiculous »

sepaonu kirjutas:Taimeni omapära on ka see, et garantii osas arvab ta, et ta ei kuulu euroliitu, reaalne garantii enamustel asjadel aasta.
Sepaonu, oled sealt kahlamissaapaid muidu ka tellinud? Kui siis kuidas suurust oled valinud?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Ma taimeni endanimelisi saapaid pole ostnud, muidu sealt butiigist mitmeid kordi ostnud, midagi ette heita saatmise osas pole, lihtne osta, suht siva tuleb. Natuke idairooniline muie tuli mul, kui vaatasin kaubaga kaasapandud tsekki, mis ei sisaldanud mitte mingit infi, et mida need numbrid ka tähendada võiksid, mis on tekitanud segadust nendes maades, näiteks norras probleeme ka tollis ja siis peale ühtede kahlade probleemi vestlust, kui saatsin poolakeelse lingi ostmisest ja garantiidest eurokolhoosis, siis suhtlus ühepoolselt ka katkes.
Eks natuke tootjast sõltub, natuke lõikest, ma simmsi valemi järgi liitsin kunagi tavajalatsitele +1 ja mul klappis, arvan umbes sama võiks taimeni puhul ka toimida , üks kahlasaabaste võrdlustabel
kahlad.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Ridiculous
Postitusi: 22
Liitunud: 04.04.2013, 15:02

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Ridiculous »

sepaonu kirjutas:Ma taimeni endanimelisi saapaid pole ostnud, muidu sealt butiigist mitmeid kordi ostnud, midagi ette heita saatmise osas pole, lihtne osta, suht siva tuleb. Natuke idairooniline muie tuli mul, kui vaatasin kaubaga kaasapandud tsekki, mis ei sisaldanud mitte mingit infi, et mida need numbrid ka tähendada võiksid, mis on tekitanud segadust nendes maades, näiteks norras probleeme ka tollis ja siis peale ühtede kahlade probleemi vestlust, kui saatsin poolakeelse lingi ostmisest ja garantiidest eurokolhoosis, siis suhtlus ühepoolselt ka katkes.
Eks natuke tootjast sõltub, natuke lõikest, ma simmsi valemi järgi liitsin kunagi tavajalatsitele +1 ja mul klappis, arvan umbes sama võiks taimeni puhul ka toimida , üks kahlasaabaste võrdlustabel
kahlad.jpg
tänud!
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas ahti28 »

Andur,anna tagasisidet,kas oled juba proovinud reaalsetes oludes?
Ise tegin hiljuti Revivex-iga ja püksid kaotasid igasuguse veekindluse,veehülgavusest rääkimata :?
Ilmselgelt vajan uusi kahlakaid.
Vasta