PUTUKAD 2015

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Nojaa... klinku see on . :roll: Putukas , :roll: st. igas putukas peab olema õhku , õhk ei maksa midagi....
Kõik seon ühe niidega .
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Birgit »

Madis, pildilt natukene raske eristada aga kas see konks vähe jäme ei ole klinku jaoks, vōrdle kasvōi teiste tehtud klinkudega, pärast kolmandat heidet ikka pinnas püsib? Ma keeraks sellisele pigem nümfikere ümber.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Madis »

Birgit kirjutas:Madis, pildilt natukene raske eristada aga kas see konks vähe jäme ei ole klinku jaoks, vōrdle kasvōi teiste tehtud klinkudega, pärast kolmandat heidet ikka pinnas püsib? Ma keeraks sellisele pigem nümfikere ümber.
Sidusin harjutamiseks natuke suurema buzzeri konksu peale jah, väga kaua ei uju tõepoolest. Eks peab spets suuremad konksud organiseerima, nr 16 peale sidumine käib mul üle jõu.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas T.H »

Jarlo kirjutas:ajan veidi tõrva siia meepotti, ehk nende tuukrite kõrvale mõned ujuvad. Ports klinke sai pusitud ja sellega seises üks konkuga küsimus aidake lahendada... Mul Andrei käest võetud Partridge Klinkhammer 15BN konksud, aga konksu suurused väga imelikud. Klinkhammeri #14 konks vastab enamvähem tavakonks #10. Peabki nii olema või mingi Partridge teema:
konksud.jpg
Erinevad värvid ja suurused klinkud, väiksemad #16:
klink3.jpg
klink1.jpg
Mõned tuumavärvid ka, pigem põhjapool proovimiseks:
klink2.jpg
Foamipupad, et kindlalt ujuksid... vaja arvatavasti alumist karva kärpida:
foamipupa.jpg
Hea sõber Madis.Foorumit tasub lugeda tähelepanelikult.Kui seda teeksid,siis oleks see Jarlo postitus ilmselt meeles.Patridge klinku konks #16 on päris suur,vabalt saaksid ka #18 hakkama.See on lihtsalt selline vähe spetsiifilisem konks (või putukas). Igatahes edu Sulle katsetustes.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas AndriPro »

Jep , klinku konks on suurem . Minul on pikemat aega klinkudel käigus konksud # 16 ja # 10. #10 siis kevadisel turva /säina püügil põhiliselt , #16 on niisugune "üldotstarbeline"
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Birgit »

Madis, kui viitsimist on, loe oma lingitud artikkel korra veel läbi ja proovi teha kohe ideaalilähedane, no lausa maailma parim kinku-koopia :) , alustades konksust ja materjalidest, buzzeri konksule harjuta ikka buzzeri vm taoliste sidumist. Hiljem, kui sidumise ja püügikogemust juures, hakka katsetama ja proovima, nii läheb lihtsamalt see õppimine.
Kõige kiiremini (1-2 tööpäeva) peaks saama klinku konksud kätte Andrei käest tellides http://tightline.ee/vi-idoc_edit+i275902
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas AndriPro »

Klinku ja caddise rivide kõrvale tuleb putukakarpi muidugi eurooplaste rivi 8-)
Manused
Foto0003.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas ZiiN »

Siin juba viidikajuttu aetud ja igasugu kribuputukaid näidatud, et ma panen Sepaonu rõõmuks midagi suuremat ja kirevamat ka ülesse... Teistele tuletan ka meelde, et homsest võib meres jälle haugi püüda! :twisted:
pk.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

jube kärtsud värvid ziinil :D
sobrasin karbid läbi , nagu oleks ikka neid, a mõne võib ju alati juurde teha, valge väikse pärla aktsendiga, loomulikult verine :D , ca 190mm pikk 2/0 peal
r1.jpg
r2.jpg
lähen luusin algaval nädalal meres, tööpäeviti vast rahulikum seal
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
kiilas
Postitusi: 10
Liitunud: 23.04.2012, 13:03

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas kiilas »

sepaonu kirjutas:jube kärtsud värvid ziinil :D
sobrasin karbid läbi , nagu oleks ikka neid, a mõne võib ju alati juurde teha, valge väikse pärla aktsendiga, loomulikult verine :D , ca 190mm pikk 2/0 peal
r1.jpg
r2.jpg
lähen luusin algaval nädalal meres, tööpäeviti vast rahulikum seal
ma mõtlesin, et läed mitsuka tiiki vahtu ajama :D
Vasta