Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad, rullid, nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Varajane päkapikk tõi sellise ketta 8-)
Army & Navy stores, Vitoria st, London - kahjuks mudelinime ei ole suutnud kindlaks teha...
s-l1600v3.jpg
s-l1600v.jpg
s-l1600v2.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad, rullid, nöörid...

Postitus Postitas Madis »

ZiiN kirjutas:Mulle ka samasugune #7 nöör meeldib... õnneks võtsin varuga 8-) Täpselt sama hetkel müügil ei näe aga teistpidi värvidega on olemas: http://www.ebay.co.uk/itm/FLY-FISHING-L ... SwXeJYIOZv
Pildi järgi mingid tindiplekid peal aga vaevalt et see kala huvitab :)
Enamus nöörid üpris kindlasti piraatkaup (näiteks riodel pole loope) ja neid piraate saab otse hiinast veel odavamalt....
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad, rullid, nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Tore kui sa üpris kindlasti tead seda ;) minul on neid "otse hiinast" nööre ka piisavalt käevahelt läbi käinud, samuti on olemas ilusate brändide originaalnööre niiet teen sulle 7 kasti õlut välja kui sa neil piraatnööridel ja originaalidel vahet suudad teha :lol:
Nagu ka kirjeldustes öeldud on tegemist näidiste, kerge värvidefektiga ja demonööridega. Erinevatest välismaafoorumites on arutatud samamoodi kuskohast need nöörid pärit on jne. Mind nende päritolu enam ei huvita, olen nende nööridega juba paar aastat püüdnud ja kavatsen pääääris mitu aastat veel püüda.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad, rullid, nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Siin foorumiski sadu kordi mainitud Rio Gold il on loop,näiteks.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad, rullid, nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

Madis, jälle lajatad teemasse süvenemata laia lauaga...
Loop ei eita, ega vist ka Rio ja Snowbee, Hardy jt, neile ei meeldi, et nimega nööre selliselt müüakse. Kes ikka tahab näidata, et 1000 nööri tuli tehasest vale värviga või unustati loop keevitus ära vms teema. Kvaliteedikontroll ei luba sellist ametlikele edasimüüjatele anda. Mõne puhul on näha, et müüakse vanema mudeli laojääke, mis ei tähenda, et nöör võltsing oleks. Eks sellise minimaalse kirjeldusega nööride ostuga kaasneb risk, et ei leia kõrvale sobivat ritva aga sama võib juhtuda "originaalidega", kahju on lihtsalt 50-70% väiksem, no ja alati on võimalik kääridega loominguliselt läheneda :)
Hiina odava originaali peaks saama tuvastada juba lõhna järgi, heita nendega saab, kõik ühe malli järgi tehtud.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad, rullid, nöörid...

Postitus Postitas Madis »

ZiiN kirjutas:Tore kui sa üpris kindlasti tead seda ;) minul on neid "otse hiinast" nööre ka piisavalt käevahelt läbi käinud, samuti on olemas ilusate brändide originaalnööre niiet teen sulle 7 kasti õlut välja kui sa neil piraatnööridel ja originaalidel vahet suudad teha :lol:
Nagu ka kirjeldustes öeldud on tegemist näidiste, kerge värvidefektiga ja demonööridega. Erinevatest välismaafoorumites on arutatud samamoodi kuskohast need nöörid pärit on jne. Mind nende päritolu enam ei huvita, olen nende nööridega juba paar aastat püüdnud ja kavatsen pääääris mitu aastat veel püüda.
No siis oled 7 kasti õlut sees, tegin vahet - Rio nööridel on loopid otsas, selle müüja riod on ilma loopidetta :) Muud vb ei olegi vahet, tehakse sama "reptsepti" alusel mõnes teises tehases, madalama kvalitedikontrolliga jne. Jutu mõte tegelt oli, et saab veel soodsamalt kui otsida, lisaks näitab ära see milline katte% on bränditud asjadel peal :x 9.99 naelaga müües ilmselt saab ka veel kasumit, enamus aga ostetakse poes 39 naelaga...
Üks vana müüb ebays rio goldi klooni, tunnistab ausalt, et on hiina ripoff, samas ebay seadused seda tegelt teha ei luba :)
Ise ostan Mill-end nööre müüjalt nimega mdi_products, tal on kõik nöörid Airflo praak, värvid on valed aga muidu nöörid ok. Hinnad alla 10 naela ja enamus nöörid suudab värvide ja suuruste järgi Airflo kodukalt ära tuvastada.
PS. Salomoni Speedcross 3 jooksu/matkatosse mis meil maksavad ~150 euri saab ka ebays hiinast tulnud demomudeleid 30 euriga :lol: 7 kasti õlle ei anna kui vahet teed aga palju puudu ei ole
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad, rullid, nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Õllejoomiseks jäi siiski argument nõrgaks, kui loop on ainuke faktor siis ma suudan neist paari minutiga "originaale" toota https://www.youtube.com/watch?v=0kVY2xM8Xs8
Et vältida üleliia kirgede kütmist siis kõigil on võimalik vastavalt oma võimalustele ja rahakotile osta igasugu nööre ja otsustada mis talle kõige paremini sobib... Nagu sepaonu juba mainis siis see mis nööriturul hindadega toimub on ikka kosmos :)
grilse
Postitusi: 52
Liitunud: 24.07.2012, 10:38
Asukoht: Jurjew

Re: Ridvad, rullid, nöörid...

Postitus Postitas grilse »

Ma olen ka mdi_products -i käest 2 nööri ostnud, 40+ ja Super-Dri Xceed, nii ma vähemalt arvan ;) Neile tuli ka loopid ise teha...
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad, rullid, nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

ZiiN kirjutas: ma suudan neist paari minutiga "originaale" toota
Ma jälle suudan igast originaalist paari minutiga vuffli toota, sest lõikan tehase otsa maha ja panen suka. 8-)
Madis kirjutas: Ise ostan Mill-end nööre müüjalt nimega mdi_products, tal on kõik nöörid Airflo praak, värvid on valed aga muidu nöörid ok. Hinnad alla 10 naela ja enamus nöörid suudab värvide ja suuruste järgi Airflo kodukalt ära tuvastada.
See jutt jääb mulle arusaamatuks, värvid on valed aga koduka värvide järgi tuvastatavad :?: :idea:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
PriitHolm
Postitusi: 3
Liitunud: 13.09.2013, 23:30

Re: Ridvad, rullid, nöörid...

Postitus Postitas PriitHolm »

Tekkis küll tore arutelu, aga minu küsimusele ei vastanud keegi. Kui keegi hakkab veel ühte hangutäit tellima, andke palun teada. Kuna opti stillwater #4 sai juba otsa, ei viitsi ma ühe nööri (snowbee switch #7) pärast jamama hakata.
Vasta