Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Vasta
Ridiculous
Postitusi: 22
Liitunud: 04.04.2013, 15:02

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Ridiculous »

Ei olnudki mõnda aega siia foorumisse sattunud. Ja nüüd siis kohe sellisel hetkel 😀 No kui ausalt, siis ausalt. Ausalt, minu foorumist saadud suurimad tarkused on saadud "raginaga" vestlustest. Ja just sellistest, kus ragistajatele alt üles vaadata saan. Tundub, et olen "erinevus rikastab" põlvkonnast. Seega ma suurima heameelega hääletan elava vestluse poolt 😉
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

eemaldatud
Viimati muutis T.H, 13.02.2019, 21:07, muudetud 1 kord kokku.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

SINUST ON FOORUMIS VÄGAGI PALJU TOLKU.JA ON KOGU AEG OLNUD. Küsimus on selles kuidas foorum veel paremaks saaks......No lihtsamalt enam ei saa :D
Ridiculous
Postitusi: 22
Liitunud: 04.04.2013, 15:02

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Ridiculous »

Endale tundus, et suhteliselt selgelt ütlesin, et on tolku.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas sepaonu »

AndriPro kirjutas: 14.01.2017, 12:51 :roll: Ilus putukas , aga ma ei loe kusagilt välja toimimise aega ,soovitavat jõepõhja , ilma , võib-olla veel midagi , mis aitaks kedagi selle putukaga püügil . "Tillipikendamise" pildid on ilusad , aga kasutegur rahvale on väike ilma jututa. Niisugune tähelepanek ja järeldus . :roll: Ja siis ma mõtlesin veel , et kui nüüd talvel hoolega pihta hakkaks võiks aasta lõpuks olla tuhande erineva putuka pilt kala moka otsas . Peaks olema ju tehtav.
Ma nüüd hästi aru ei saa, et kuidas need kolm T.H kalapilti muutusid järsku tillipikenduseks. Terve kalalkäigu teema on tillipikendust täis. Kogu foorum on korduvat tillipikendust täis, pilte, mis mitte midagi otseselt ei ütle, üks aasta sai paar kala punase putukaga, teine kord sai paar erinevat punasega jne. Sadu pilte pussnoast ja kohvikruusist, tokiunnikud, üks ja sama tobe kayakis olev kala, tra iga kord, kui kayakiga vee peal käib, siiber rsk, siiski päriselu. Mul kunagi üks semu mainis, et ma pidin üheülbaline olema, vasak käsi kogu kogu aeg kala kurgu all, et pidi ära tüütama. Kui ei meeldi , et sama putukas kordub
http://www.flyfisher.ee/viewtopic.php?f ... 8044#p8044
siis pole vaja seda vaadata või veel rohkem kobiseda, et keda keegi ära konksutanud ja kuidas ja millega.
Pole vaja liiga palju teisi õpetada, et kuidas nad oma elu peaksid elama ja kuidas kirjutama jms Igaühel on oma nägemus asjast ja igaüks on alati paaris, ise ja ego. Rohkem sallivust teiste suhtes soovitan kõigile, ka iseendale.
Mingid nõuanded teistele, kui tundub, et nii oleks parem, siis sõbralikus kõneviisis, onju. Oleks võinud lihtsalt lisada, et pane juurde, et millal toimib vms.
On kasu sinust Tom, on palju kasu.
Ma läheks nüüd eluga edasi.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

eemaldatud
Viimati muutis T.H, 13.02.2019, 21:16, muudetud 1 kord kokku.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

Sepal jutt õige , et foorum on seda ,teist ja kolmandat täis . Ja see ongi viga. Enda ego rahuldamiseks lasin enda algatatud teema "Uudised sidumispingist" tõsta pasalasu alla .Seal on selgelt kirjas , et pasalasu . Tahan panen tokkide pilte , tahan panen kalade pilte , tahan kraaksun niisama , et olen kõva mees . Kui keegi sealt pasa seest endale vajaliku info välja loeb , see on ta oma viga.Sellise teguviisiga saan teistes teemades kirjutada asjalikku. Putukates , mis ja kuidas , kalalkäikudes ei hakka ma kalakohti lahti seletama , küll aga mõned nipid ... kui muud ei oska , siis kirjutan kasvõi selle päeva ilmateate....jne, jne... Ritvade teemasse ma oma tokke enam ei pane , seal peaks jutt tekkima küsin-vastan põhimõttel. Ise rahul , teised peaksid ka rohkem rahule jääma.Saan oma egot upitada , lolli möla suust välja ajada .... see jääb tõsistest teemadest eraldi. Ja hea oleks kui teised ka oma sõnavõtud sorteerist läbi laseks.
Selle jutuga ei taha ma kedagi õpetada , ega kamandada .... igasugune mõla elust enesest käib foorumiga kaasas .... paneme selle lihtsalt eraldi ja ongi OK.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Birgit »

Proovisin TH kollarohelist teha, originaali kopeerimiseks jäi õigeid materjale puudu, TH ära väga pahanda, nagu näed siis asendusmaterjalidega läks vähe käest ära :)
#6, #2, #4
#6, #2, #4
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

eemaldatud
Viimati muutis T.H, 13.02.2019, 21:17, muudetud 1 kord kokku.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas sepaonu »

Mis on selle putuka keev vesi, ilma milleta ei saa kohvi keeta ja mis on koor, piim, suhkur ja mesi, mida igaüks lisab oma äranägemisel ?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta