Putuka vahetus e. fly swap

kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas kalalt »

Nii...veidi loba veel...ennem pilte :P
Toimus siis väike putuka vahetus. Osa võttis peale minu veel 5 sidujat. Birgit, Ziin, Kimps, Allu999, Andri .Teemaks oli "vaba valik". Kõik püsisid ilusti teemas va. Andri, kes lajatas lauale terve karbi täie putukaid igasugustesse oludesse. :P Kuna tegu ei olnud võistlusega vaid sõbraliku info vahetamisega siis disklahvi ei järgne 8-) Selle karbitäie jagan siis osalejate vahel ära.
Igatahes tänud kõigile osalejatele, kes leidsid ikkagi aega oma toimetuste kõrvalt osaleda!
IMG_20170406_175328 (1).jpg
Andri
Läheb jagamisele!
kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas kalalt »

IMG_20170404_133212.jpg
Ziin
Mega Micky Finn
konks: Kamasan B175 nr.2
saba: rääkspart
kere: kuldne fläsh
tiib: kollane bucktail
krae: punane orav

IMG_20170404_131355.jpg
Ziin
Rackelhanen syntetic caddis
konks: Mustad C53S nr.14
kõik ülejäänu: pruun polypropüleen

IMG_20170406_180453.jpg
Kimps
Niru
konks: Mustad 3665A nr.6
kere: suvaline niit
keere: holographic (käsitöö poest)
sabaalune:tinsel (Ke-Fluer) hõbe
saba: kollane floss I-strand
kurk: orav sinine
tiib: faasan, naturaalne

IMG_20170408_105512.jpg
Kimps
Kummijalg
konks: Cobra nr.8z round
pea: Tungsten Bead 3,2 mm copper
kere:pruun (õmblus)niit
jalad: pruun kummiriba
kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas kalalt »

IMG_20170405_130632.jpg
Allu999
Must
saba: punane hani
kere: must vill
keere: tinsel vask
krae: must kana

IMG_20170405_132044.jpg
Allu999
RC
saba: tippet
kere: paabulind, punane siid, paabulind
kurk: kollane hani
tiib: valge hani


IMG_20170408_105007.jpg
Birgit

IMG_20170408_104247.jpg
Birgit
kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas kalalt »

IMG_20170404_132924.jpg
kalalt
Mulgi Dalton
konks: #2
niit: must
sabaalune: tinsel ovaal hõbe (lakitud :P ), kollane siid
saba: crest
kere: kollane, oranz, punane, tume pruun dubbing
keere: tinsel hõbe, med.
kere häkkel: punane kukk
kurgu häkkel: pruun kukk
alustiib:tippet, pruun bucktail
tiib: punane hani, kuldne faasan
sarved: kollane hani


IMG_20170404_133907.jpg
kalalt
Black Doctor
konks: #2
sabaalune: hõbe traat, kollane siid
saba: crest
vöö: punane vill
kere: must siid
keere: tinsel, hõbe ovaal
kurgu häkkel: must kukk(poolitatud), pärlkana naturaalne
alustiib: tippet, pruun orav
tiib: kollane, punane, sinine, hani, kuldne faasan, rääkspart (tänud Ziin)
pea: krae punane vill, must niit
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas AndriPro »

Sain putukad kätte ....Tegelikult on nad näppude vahel palju ilusamad kui piltide peal . On põhjust jälle jõe äärde minna :D Järgmine putukavahetus siis suvel , nagu ma aru sain.... :roll:
Manused
Foto0002.jpg
kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas kalalt »

"Ilusad on nad küll, aga kas nad ka piima annavad"...nigu filmis öeldakse... :P ...ei, mina olen igatahes väga rahul laekunud töödega! Rahul olen ka selle pärast, et ikkagi võtsin kätte ja proovisin oma uitmõtte ära. ( TH postitus andis ka paraja tõuke...tänud!). Eks ma veidi pea ees tundmatusse hüppasin...pole ju varasemat kogemust. Ainuke, millega ei osanud arvestada, oli vist sidumise aeg...sai vist veidi lühike tähtaeg. No aga kuna elavat arutelu ei tekkinud, siis midagi tuli ju reeglitesse panna. Igatahes veelkord kiitus osalejatele! Usun, et prooviks lähitulevikus ikka veel....kaeme, ehk veab mõne foorumlase veel kaasa.
Ja kui kellelgi peaks puht juhuslikult mütsi all mingi vahva mõte olema, siis julgen küll see siin ära proovida...küll ta käima läheb! :P
Uitaja
Postitusi: 27
Liitunud: 02.02.2016, 11:36

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas Uitaja »

No kui mul tekib mõni putukas, millega ma kala ka saab, śiis olen järgmine kord ka käpp :)
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas allu0 »

Reeglitega ongi nii, et kui tahad midagi korraldada siis pane ise kõik kohe paika! Vastasel juhul on reeglite arutelu vähemalt nädalane ja ikka miski kellelegi ei sobi! :D
Üritusest rääkides siis see käis väga kiiresti...Kohe tekkis ka mõningate materjalide ja putukate kohta küsimusi aga sellel puhul võtan ühendust sidujaga!

UITAJA: Ära jää ootama! Võta ka järgmine kord osa! Seo siis lihtsalt midagi millest oled kuulnud,et töötab või midagi mis väga meeldib!
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas sepaonu »

Sellisel kujul minu jaoks täiesti pointless üritus silmaringi või ajukurru avardamise mõttes. Põnevust/elevust kindlasti halli argipäeva. Praktilise poole pealt päris putukas näpu vahel samuti kellelegi väärtus, kuna ükski pilt ei anna seda, et saad näpu vahelt läbi tõmmata, painutada ja vaadata kui palju ja mida on putukasse pandud.
Oluliselt harivam oleks putukavahetus koos kommentaaridega, püüan sellega siukese ja niukese jõe peal seda ja toda ja seon seda putukat selle ja tolle numbri peale, vahest muudan seda ja toda. Kui osalejal midagi öelda pole, siis võiks öeldagi, et tahan lihtsalt osaleda ja teiste putukaid saada, täiesti aksepteeritav, õppigu, arenegu, küll tal kunagi on öelda kah.
Tagapõhjad ja taustad on olulised netijuttudel, kõik netijutt muutub arusaadavamaks, kui tunned inimest ka päriselus, tead, kus käib, palju päriselt kala saab ;) , mis ja kus ja kuidas.
Üks idee asja parandamiseks oleks siduda kindlat teemat järgmiseks, kas putukas kindlasse aega või kindlale kalale ja kindlasse aega, näiteks päevikuaeg, näiteks suvine turb vms.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: Putuka vahetus e. fly swap

Postitus Postitas kalalt »

Hmmm...pointless? Huvitav, et õige tihti satub seda asjade parandamist tagantjärgi :P Üleskutse osaleda ja huvitavaid ideid asja põnevamaks läbiviimiseks rippus ju üleval enne reegleid...paraku ei tulnud sest midagi. Sellest vaikusest tingituna ei pannudki ma mingit väga konkreetset teemat a'la harjus lõuna-eestis või lõhe püük norras. Otsustasin teema laiana hoida, et selle võrra kaasata ehk mõni siduja, kes muidu oleks spetsiifikat peljanud! Korra ma üldse mõtlesin, et panen ainult üleskutse osaleda siia ja ķõik muu oleks jäänud kulisside taha, aga jällegi, et tekitada inimestes rohkem huvi ja näidata, et asjad siiski toimuvad, otsustasin ka reeglitesse panna tingimuse, et tehtud töödest teen pildi ja riputan siia üles! Sinna ju lisasin ka lause, kel küsimusi see saab seda teha ja iga osaleja saab omi putukaid ise kommenteerida... Püssi ma sellegi poolest veel põõsasse ei viska :P Seda teema asja on juba arutatud telefonitsi....järgmine kord tuleb kindlasti juba ka konkreetne teema. Eks siis paistab, kuidas asjad sujuvad...kas ennem või pärast reeglite välja kuulutamist ;)
Vasta