Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Vasta
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas vii »

Minu tähelepanek on selline, et meie kööginurgas ei ole meie "õrnema poole" poolt ühtegi ei tilliga ega tillita retsepti. Ma tean vähemalt kolme "õrnemat poolt" kes võiks meeste poolt kirjutatule palju kasulikku lisada!!! :oops: :oops:
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

eemaldatud
Viimati muutis T.H, 13.02.2019, 21:34, muudetud 3 korda kokku.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Külmetasin sõrmi ja karastasin lumega haugisid
IMG_3672.JPG
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas allu0 »

soovitan järgmine kord enne karastamist suitsusauna viia (Y)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Niipaljukest lund isegi oli,et sai saunalavalt ennast ka karastatud.Mis aga suitsusauna puutub,siis soolatud ja kuivatatud haug,mis on pärast suitsusaunast läbi käinud,on väga hea.Olen seda söönud ja kiidan.
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas allu0 »

No ei imesta üldse....sinu käest olen selliseid retsepte kuulnud mida isegi Tseimi Oliver ei oska järgi teha. :D
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Eks ta ole,allu0,et kordonrämsi - kordeiole ;) Täna selline päev,et esimene konn tuli esimese heitega,ehk käest jalge ette visatud putuka otsa.
IMG_3677.JPG
Edasi mitmed tunnid vaikust ja kogu elu toimus tunni jooksul enne pimedat.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Andri kirjutas jämmi teemas,et üht-teist olla juhtunud ja oleks jutustada lõhekate ja wet fly-de vallast.Olen siiani oodanud ,et äkki keegi ilmutab ka natuke huvi?Mind huvitaksid küll uued suunad.Jämm jäi ära ,kiired ajad jne,no mis siis.Foorumis võiks praeguse vaikuse asemel selle üle arutada ju küll?Iseasi muidugi,kui see jutt oli mõeldud ainult jämmist osavõtjatele.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

Mul on huvide kohta mõni tähelepanek. Meil kõigil siin on omad huvid ja igaüks teeb seda , mis teda huvitab......Jämmist osavõtmine näitab otsest huvi asja vastu....Keegi ei huvitu lõhekate ja wet fly-de vallast, järelikult pole huvi.....Asja üle võiks foorumis arutleda , aga mul pole seda huvi......Hööveldan praegu ritvu , pönevust kui palju....hästi läheb , siis jaanuari lõpupoole saab hakata putukaid siduma. Rahulikku jõuluaega kõigile!
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Ja mina mõtlesin naiivselt,et siin on kõigil üks ja suur huvi,nimelt lendõngepüügi ja sellega seonduva vastu.Kirgliku rahvatantsijana võtaksin ilmselt osa mõnest muust foorumist.Kui putukatest arutamise huvi puudub,mis seals ikka,tuleb viisakalt oodata-kunagi ehk jälle tekib.Ilmselt olen oma haugipiltidega juba ammu kõigil südame pahaks ajanud,see siis ka selleks korraks viimane,milleks teisi piinata.
IMG_3676.JPG
Vasta