Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Vasta
veiks
Postitusi: 43
Liitunud: 09.07.2014, 00:02
Asukoht: vilaski küla

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas veiks »

Kui oled õhtu otsa, karbi täis wb,rt ja muud kraami leotanud,aga tulutult😨, aitab jamast kõige suurem hirve tuust mis karbist leiab. Heidad käredale ja las ta seal siis seisab,võtt käib korraliku pauguga😥.
veiks
Postitusi: 43
Liitunud: 09.07.2014, 00:02
Asukoht: vilaski küla

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas veiks »

Kui oled õhtu otsa, karbi täis wb,rt ja muud kraami leotanud,aga tulutult😨, aitab jamast kõige suurem hirve tuust mis karbist leiab. Heidad käredale ja las ta seal siis seisab,võtt käib korraliku pauguga😥.
Manused
2018-05-23 23.20.36.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas sepaonu »

See aasta on siis siuke aasta aga igale siukesele olukorrale on niuke lähenemine ja kohaldumine. Üks osa on nagu üleeelmine aasta päeviku koha pealt, üsna de za vu . Kõik närvihaiged probleemsed olen ikka 23 paigus uuesti võtma saanud aga mitte kõiki pole ära lahendanud. Rahulolevana kuulen umbes sama telefonist. Ja muidugi närib sees ja kadedus on peal, et pole sirelisuru näinud. Ühte suuremat päevikut nägin.
päevik paremal üleval nurgas
päevik paremal üleval nurgas
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Mikk
Postitusi: 78
Liitunud: 14.12.2016, 08:45

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Mikk »

See päeviku püüdmine on päris korralik loterii.. Eriti kui on vaid mõned nädalavahetused. Siiski on kohti, kus nn õige päevik ka koorub ja koorub palju.
Õnne on olnud ka. Tähelepanekute kohta tahaks öelda, et mul ka seotud ilusaid päevikuid. Foamist kered jne (mohicani ristandid).. See aasta ei hakanud ühtki siduma. Sest 5 tükki oli karbis ja uskusin, et saan hakkama. Pean mainima, et eelmine hooaeg käisin päevikuajal püügil ainult mõned korrad.
Eelmine nädalavahetus oli jällegi tore. Minu 5st päevikust sai järsku kolm... ja siis kaks... Elus esimest korda tõmmati 0,22mm lips ribadeks. Lisaks sõideti nende putukatega risusse kinni jne. Ühesõnaga tuli teha kiire otsus ja leida mingi asendus.. See sobis sama hästi. Neid oli õnneks vähe rohkem-klinkhammerid.
34191089_1752688391476765_5533449625794510848_o.jpg
Nüüd on karbis kaks päevikut veel alles... ei teagi, mis teha :) No siduma ei hakka kindlasti. kuigi võeti pinnalt suurt päevikut, siis klinkhammer sobis sama kenasti :) Nüüd on jälle rahulik töönädal.. eks nädalalõpp näitab..
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Need kõige suuremad,mis päevikumeestele alati sära silma toovad ;)
IMG_0860.JPG
IMG_0863.JPG
IMG_0858.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas sepaonu »

T.H kirjutas: 04.06.2018, 23:03Need kõige suuremad
Ma olen kindel, et minu pildi päevik on suurem, kui sinu pildi päevikud, mul isegi mootor küljes 8-)
j8.jpg
Selle jõuluajaga selline lugu kah, et üks ütleb teleföönis, et jube ilusti koorub, et rahul, kaks ära konksutand, et jääb õhtusele püügile ka, teine ütleb, et käis läbi, sttagi pold päevikut, jääd mõttesse, küsid üle, kle kui kõrgel, ütleb, mõtled, et rahulolev tüüp ju samas kandis, küsin, et kas kesta ka polnud, mkm, kehitad õlgu. Ise olen julgenud päris kaugele kilomeetrite poolest sõita kella 20.30-21.00ks kohale, püüdnud 23.30ni, maganud sealkandis ja hommikul tagasi tööle. Ennem muidugi näinud, mis seal toimub pika õhtu jooksul.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas ZiiN »

Kui siin juba suurustamiseks läks siis mul on ka :lol:
pwr.jpg
Perepuhkus ja päevikupuhkus on jõudnud poolepeale... suurem palavik on õnneks juba välja ravitud 8-)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

veiks kirjutas: 23.05.2018, 23:21 Kui oled õhtu otsa, karbi täis wb,rt ja muud kraami leotanud,aga tulutult😨, aitab jamast kõige suurem hirve tuust mis karbist leiab. Heidad käredale ja las ta seal siis seisab,võtt käib korraliku pauguga😥.
Väga õige tähelepanek,veiks!Rahulikumas vees mööda pinda lohistades toimib samuti.Mõni turvatähelepanek veel.Ühepäevikuga samale ajale (siis mai lõpp-juuni algus) langeb tavaliselt ka puude-põõsaste õitsemine jõe kaldail.Kui juhtub olema sobilik ilm,selline aeg-ajalt tugevate tuule puhangutega,mille tagajärjel kattub veepind lühikeseks ajaks kõiksugu taimede õite ja lehtedega,siis sellisel hetkel võib kõik turvad antud lõigus üle lugeda.Täpselt samamoodi, nagu ühepäevikute söömise puhul võib forellid üle lugeda ja valida püügiks suuremaid kalu,nii saab ka õisi ja lehti söövate turbade hulgast valida välja korralikumad kalad.
DSC_0565.jpg
Kuna enamus seda magusat kraami veepeal on heledat,valget värvi,siis putukaks sobib väga hästi näiteks Andri "koiliblikas". Konks ja putuka suurus võiks selline "toekam"olla.
DSC_0560.jpg
Viimasel käigul oli korralikult meelitamist,et selline kala putukaotsa saada."Magusam"oleks kindlasti olnud ühepäeviku latikas,läks otsast ära-mis seal ikka teha,aga ega muddleri latikas ka kehvem pole ;)
DSC_0576.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Eilne turvalkäik näitas,et osa kala kudes ilma järgi,teine osa koeb kalendri järgi ;)
DSC_0597.jpg
Mikk
Postitusi: 78
Liitunud: 14.12.2016, 08:45

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Mikk »

Aasta märkamatult möödas ja sai jällegi paar päeva head seltskonda nauditud. Nagu ikka head söögid, paremad joogid, saun, kalapüük ning korralikult kalamehejutte. Lisaks sai erinevaid ritvu ja nööre proovitud. Tunnistan ausalt turb tõmbas seekord minule kenasti "mütsi silmini", aga viidikad suutsin ära petta :)
35463439_1771183326293938_4394789783432331264_o.jpg
Vasta