Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Vasta
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Sepaonu,mida siit ikka järeldada - nii nagu vanasti,usalda aga kontrolli ;) Meri minujaoks kättesaamatu,kauge ja suur müsteerium - üritan sisevete niredega kuidagi hakkama saada.
DSC_0944.jpg
DSC_0951.jpg
DSC_0957.jpg
Hetkel pole kõik veel lootusetu.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas sepaonu »

Oktoobris turba püüda ei ole midagi kummalist, kuna praegu meil ju septembri ilmad 8-)
Kuna täna oli tööinimeste puhkepäev, mandrilt ei taht täna peale minna, ilmateade oli kah paha, siis olin enne kukke ja koitu saareriigi rannas ja tegin järelnoppimist niikaua, kuni virvendust ja hämarust jätkus
o30.jpg
ja kui virvendus kadus ja kogu meri oli nagu viinapits
o32.jpg
siis kogemustele toetudes võtsin esimese praami tagasi.
Kalapildil miski iina tokk, mille julgesin osta ainult sellepärast, et ziin ütles, et ok. Vahetasin tipurõnga ainult ära. Ja ei meeldi mulle see uus kah, pean veelkorra vahetama. Tokk maksis vähem, kui nöör ja neli korda kallim oli, kui tipurõngas. Gramm raskemat pead, kui mul kaheksanda tokiga paaris on,
#9 heidab oluliselt lihtsamalt, kalale saab kah mehiselt survet avaldada.
Kogemustele toetudes teen järelduse, et väga palju ei tohiks enam turvapilte tulla riburada, vast asenduvad haugipiltidega ;)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Mikk
Postitusi: 78
Liitunud: 14.12.2016, 08:45

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Mikk »

Mõtlesin, et kellelgi, kes ka soovib haugi püüdma hakata on abiks. Olen ka nn. Aberdeeni usku ja seda mitmel põhjusel. Aga selline on minu nägemus haugiputukast ja on olnud juba päris mitu aastat. On karbis ka teisi värve, aga see lihtsalt peab ka kaasas olema ;) Konks 4/0
46437244_1990447694367499_4261469544683405312_o.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Üks väga lihtne buck tail striimer FT,mis otseselt ei pea kaasas olema,aga kindlasti pole midagi paha,kui ta kaasas on.
DSC_0976.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Veel üks lihtne buck tail striimer MF,ei tee samuti paha,kui on karbis kaasas.
DSC_0977.jpg
Mikk
Postitusi: 78
Liitunud: 14.12.2016, 08:45

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Mikk »

Kenad värvid ;) Tunne on ,et see hooaeg on vaja lukku panna.. Kindel veel pole, aga siseveed kinni juba.. ''''40 korda tuli vast ikka kokku... Ja see aasta oli väga emotsioonide rohke..Alates 1 veebruarist...Ilusat 1. adventi kõigile!
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Minuarust ka kenad värvid,proovisin nii"kirik keset küla"valida,et poleks väga kahvatud,ega ka liialt edevad ;) .Hooaja lõpuni veel pea kuu aega,kõike võib juhtuda,ka 40+ korda võib ära tulla ;) .Kuigi täna tegi maa valgeks,on sügismustrid siiski ära nähtud.
DSC_0966.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas sepaonu »

Teil on liiga lühikesed päevad
bean.jpg
sellepärast tuleb neid kalastuskordi nii vähe 8-)
Sümpaatsed buckitupsukesed.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Sepaonu,pole hullu,see 40 jääb kusagile mai algusesse,sealt edasi olen selle plussiga tegelenud 8-) aga buckitupsukeste peale tasub mõtelda,midagi neis nagu oleks... ;)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas sepaonu »

T.H kirjutas: 04.12.2018, 22:20 buckitupsukeste peale tasub mõtelda,midagi neis nagu oleks...
Ikka mõtlen. Suure vene isemõtlejana mõtlesin iseseisvalt sellise asja peale, et mul selline ebakõla, et talvel nagu streamerite ja tupsukeste täiesti funkavad karbid olemas aga umbes sellel ajal, kui esimesed säinapüügid hakkavad nagu kaob järg käest ära. Peotäis tage ja wollysi ja siis need, mida ma soft hackleks kutsun, ämblikulaadsed pika konksu peale, mul need toimivad, no võiks ju neid buckiga proovida väiksena siduda, mis see väike on, äkki 8-10, krt vist tuleb harjutada lausa 8-) Tegelt mul tuli meelde, mul ikka üks streamer üsna kogu aeg kaasas, marabou muddler, äkki suudan selle marabu tiiva asemel bucki siduda.
Vaatasin, et ma ei tea mitu aastat see motonet siin eestis juba on aga putukawärki pole siiani müünud, nüüd hakkasin miskit liimi tellima ja täitsa pealkirjad juba olemas, reaalset putukasidumiskraami küll vaid kaks ühikut :shock:
d2.jpg
ja muidugi kopra karvakeste müügi ootuse peale ma soovin neile edu ja jõudu 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta