Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

T.H kirjutas: 21.01.2019, 23:45
AndriPro kirjutas: 31.12.2018, 12:20 Igasugune isiklikul teemal jutt ei sobi siia , igasugune irvitamine teiste üle ei sobi siia . Kes kelle sõber , kes kellele sümpaatne või antipaatne ja muu selline musutamine ei sobi siia.
AndriPro kirjutas: 21.01.2019, 18:38 Igasugune muu jahumine ,eneseupitamine ja püüd eristuda "hallist massist " on pasalasu teema.
Eks igaüks teab ise paremini,mis teda torgib või ei torgi,aga kurvaks teeb,kui pea terve foorumitäis rahvast ei julge piuksugi teha,ei poolt ega vastu.Kes häbeneb,kes pelgab mingil põhjusel.Postitada siis kalapilte,putukapilte,kirjutada mõni putukajutt ajakirja,kellegi kohta teinekord mõni hea sõna ütelda või isegi kiita-kõik on valesti,vales kohas,valel ajal jne.Muidugi,kui seda teeb Andri,siis on kõik õigesti.See "ainuõige arvamus"hakkab juba ära tüütama.Tarvo poolne iroonia on minujaoks samuti arusaamatu,sest tähelepanekud ja järeldused on AINUKESED ,mis aitavad edasi minna ja areneda.Ehk on keegi veel nõus mõne sõna sekka ütlema?
Katsun siis vastata ... saab seda teha natuke vabamalt kuna oleme pasalasus.
Torkimisest , kes torgib , mis torgib.... Niikaua kui ma sind T.H tunnen on sul olnud pidev häda , keegi ei mõista sind , kellelgi on midagi sinu vastu ,jne. Hammaste vahelt on läbi käinud päris korralik nimekiri , sealhulgas ka siit foorumi rahvast.
Postitada kalapilte , putukapilte.... iseenesest hea , aga miks siis antakse minule eraviisiliselt teada igasugu jampsi , viimati öeldi selgelt välja , Andri , tee midagi, kaks aastat ei ole muud kui kiidetakse kolla-rohelist , ei jaksa enam . Midagi peab asja juures valesti olema.
Kirjutada mõni putukajutt ajakirja .... see on väga hea . Siia lisaks isikliku tähelepaneku. Lugesin seda lugu , kus kirjutad Royal Coachmanist . Kodutöö ilusti tehtud ja ok. Aga mujal ilmas ei ole nendes juttudes seda "MINA SOOVITAN" osa. Kirjutatakse putukast , kirjutaja ise oma eelistusi ei kirjuta. Eraviisiliselt jagatakse neid soovitusi hea meelega , avalikult ei.
Kiitmine.... see on raske teema .Sina tahaks kiita ühte meest , mina teist , aga kiitust vajab hoopis kolmas.Garanteeritud tülikoht. Teine moment on see , et kes sa oled , võtad pähe kedagi kiita. Lapsevanem foorumi rahvale ? Õpetaja ? Või siis see guru? Teine garanteeritud tülikoht. Muu maailm on läinud seda teed , et õnnitletakse kala puhul , millegi puhul .Suuremates foorumites , kus kasutajatel on oma albumid , tehakse seda seal , noh nagu rahva silme alt kaugemal.
Andri ja ainuõige arvamus... Kuna olin kuulnud seda kuidas üks ja teine ikka ei saa sinust aru ja on sinu vastu juba pikka aega , siis mõtlesin juba ammu , et millal minu kord tuleb. Tuligi , ei midagi uut , ei midagi üllatavat.
Tähelepanekuid ja järeldusi on täpselt niipalju kui kalamehi . Nii nagu ridvasoovitustega , nii nagu putukasoovitustega on ka nende järeldustega kauplemine libe tee foorumites . Eravestlustes igaühe enda asi.

Jaksu ja edu. Andri.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

Sepale ka edu , hakkamist ja kõige tähtsam ...tervist. Kuidas nüüd püksid - saapad lapitud saab , ei tea, aga ehk kuidagi saab.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Andri,ole nüüd tubli poiss,võta rohud ilusasti ära,joo sooja piima peale ja püüa ilusasti tuttu minna ja maha rahuneda.Keegi sinu trooni ei himusta,kõik mõistavad sind ja kummarduvad sinu ees ja ootavad järgmisi liiteid ja käepidemeid jne.Ole tubli!
Mikk
Postitusi: 78
Liitunud: 14.12.2016, 08:45

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Mikk »

Lendõng pidi siis härrasmeeste püügiviis olema? Kahjuks ei paista see kuskilt välja. Õnneks on kõigil õigus isiklikule arvamusele ja sellega, mis siin toimub ei ole ka mina nõus! Olgugi, et pasalasu, siis isiklikult kedagi mustata on ikka väga lapsik. Ei taha sellises foorumis osaleda, seega võib minu konto ära kustutada. Edu blogimisel.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

Sellega , mis siin toimub ei ole mina ka nõus.Selle koha peal on meil üks arvamus. Ei jää ükski jõgi sogaseks , küll selgineb , Küll selgineb ka sinul see pilt. Kui kontot kustutada tahad , siis räägi Tarvoga. Blogides sai seda foorumit alustatud , blogides võin ka jätkata , ei ole probleemi . Edu sullegi.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Niikaua kui ma sind T.H tunnen on sul olnud pidev häda , keegi ei mõista sind , kellelgi on midagi sinu vastu ,jne. Hammaste vahelt on läbi käinud päris korralik nimekiri , sealhulgas ka siit foorumi rahvast.
Postitada kalapilte , putukapilte.... iseenesest hea , aga miks siis antakse minule eraviisiliselt teada igasugu jampsi , viimati öeldi selgelt välja , Andri , tee midagi, kaks aastat ei ole muud kui kiidetakse kolla-rohelist , ei jaksa enam . Midagi peab asja juures valesti olema.
Kirjutada mõni putukajutt ajakirja .... see on väga hea . Siia lisaks isikliku tähelepaneku. Lugesin seda lugu , kus kirjutad Royal Coachmanist . Kodutöö ilusti tehtud ja ok. Aga mujal ilmas ei ole nendes juttudes seda "MINA SOOVITAN" osa. Kirjutatakse putukast , kirjutaja ise oma eelistusi ei kirjuta.

Kõigele sellele mõeldes olen tulnud otsusele,et nii nagu sepaonu ja Mikk,tuleb ka endal otsus vastu võtta ja foorumis pikem paus teha.Kas jäädavalt,seda näitab aeg.Pole mingit mõtet sellises põhja-korea stiilis absurditeatrist osa võtta.Mingit musta pesu pesemist teha ei kavatse,selleks peab langema sellisele tasemele,mis pole minu jaoks.Kunagi pidasin Andrit heaks sõbraks,kellega sai nii mõndagi huvitavat korda saadetud ja kelle arvamus läks mulle korda.Nüüd olen õppetunni kätte saanud,ka omad järeldused teinud.Minu sõit sellepärast seisma ei jää,uueks hooajaks mitmed plaanid tehtud,järgmine konks sidumispingis ootamas jne.Püüan siis "foorumirahvast" säästa ja mitte oksele ajada oma putuka ja kalapiltidega ja igasugu muu jampsiga.Kolla-rohelise võite ära unustada,pole teda vägisi kellelegi kaela määrinud ja ega ta sitt mingi murdja polegi,lihtsalt selline pikenduse värk,muud ju siduda ei oska.Ajakirja putukalugudega on ka sitad lood,viies aasta algas juba,ikka soovitan mingeid putukaid,lugemine pole kunagi kellelegi kohustuslik olnud.Seda ka veel,et selline lõdipüks ma ka ei ole ,et kõigile meeldima pean,oman asjadest mingit arvamust ja olen valmis seda kaitsma.Kahju on sellest,et toimiv,suure vaadatavuse ja paljude inimeste postitustega teema kuulutati tänu mõttetutele isiklikele intriigidele pasaks.Mis teha,läks nagu läks.Kahju ka sellest,et ei saada aru,et see foorum pole anonüümne,siin tunnevad pea kõik kõiki.Päris huvitav on peale seda kõike näiteks Tarvoga kusagil jõeääres kokku saada,mis võib kunagi kindlasti juhtuda.Ütleme tere või jookseme laiali?Nagu öeldud sai,siis peale seda postitust võtan foorumist tähtajatu puhkuse,ei taha mingit paha katku mängida,mille eest Andri Mikku hoiatas ja millepärast "foorumirahvas"peab Andri juures kaebamas käima.Eelmisel aastal kalal olles tegin sellise pildi,millegipärast tuletab see pidevalt seda foorumit meelde...
Manused
DSC_0519.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

Mõni tähelepanek.
Pasalasus saab näed kirjutada küll , pole häda midagi . Oma kogemusest võin öelda , et egole mõjub salendavalt.
See , et Andri on nii ja naa , see on kõik juba kuuldud , Midagi uut ei avastanud.
Putuka moment. Võin siia panna pika nimekirja putukasidujatest kes võivad oma putukaid näidata kus iganes kui tahavad , ei ole vaja kiita ega nämmutada nende kallal , kõik on ok.Miks siis sinu putukad peavad olema kiidetud ? Sepa putukad ülistatud? Ise ma näitan praegu putukaid aeg-ajalt siin , soome foorumis , face-is.Ei näe mingit vajadust kiita neid. Eraviisiliselt saan mõnikord mõne nipi ... et saaks ka nii , või saaks ka naa.
Võiksid kirjutada konkreetsemalt sellest "märka arengut" plaanist. Kellegi teise arengut ei ole märgatud , kuigi on tekkinud vägagi asjalikku lennukarahvast . Ja koos selle märkamisega oli äkki Andril kohe sada viga rohkem. See jutt võib muidugi vabalt kusagil privaadis ka olla. Rahva ees ei ole hädavajalik seda pesu pesta.
Edaspidi mina kui diktaator ja üks teine diktaator veel jälgime eriti pingsalt , et kõik jahumine saaks kiiresti siia pasalasusse. Ei mingit ootame veel ei tule , et äkki läheb paremaks.Elu näitab , et alati läheb vingumine hullemaks.

Kui puhkus on , ei pea vastama.
Risto
Postitusi: 29
Liitunud: 05.01.2014, 21:59

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Risto »

See meenutab siin juba kalale.ee foorumit.
Vasta