Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

Härrased , paluks putukapilte panna "Putukad" teemadesse.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

T.H kirjutas: 30.12.2018, 17:58 Tänud foorumi juhtkonnale,sain vihjest aru,aga pole enne,ega kavatse ka tulevikus pasalaos sõna võtta.Et foorumit mitte reostada,siis edaspidi võtan sõna ainult selles teemas.
Kunagi sai Wooly Buggeri laadsetele tõsisemalt tähelepanu pühendatud.Head putukad,kala toovad.Väike valik sellest,mis hooaja alguses praegu karbis kaasas on.
DSC_1041.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

Sain sellise kollase ümbriku omanikuks.Sealt seest leidsin palju huvitavat,mis andis mõtteainet sellistele asjadele nagu eelkõige hea läbisaamine,teineteise kuulamine ja tahtmine asjade üle arutada ja teise seisukohti mõista.Sellest tulenevalt ka jagada omi mõtteid ja sidumismaterjale millegi teistsuguse sidumiseks.Tänud.
DSC_1064.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas sepaonu »

No sain ju vastu ka midagi, kollahaiguseravitablette 8-)
Kõige tähtsamad asjad leidsin auto põrandalt täna, pistan kapiposti.
Ermis oli konksuvalik siuke.
e1.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

Mul on niisugune tähelepanek, et see teema sobib väga hästi pasalasusse .... sinna "Märka arengut" kõrvale. Küsimus on nüüd ainult selles ,kas tõsta see teema ühes tükis sinna või tõsta selle aasta putukapildid "Putukad 2019" alla ja ülejäänud sinna pasalasusse. Kuidas pidi parem on ?
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas tarvo »

Käisin nädalavahetusel Lätis teadmisi kogumas ja ühel infotahvlil püüdis tähelepanu allolev pilt. Ühe maakonna vapil ilutseb jõeforell. Mis järeldusi sellest teha...ei teagi. Ei leidnud muud infot, et elanike arv selle külas ca 1000 ringis...
IMG_1311_.JPG
Mikk
Postitusi: 78
Liitunud: 14.12.2016, 08:45

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas Mikk »

Kurat, mis siin teemas häda on? Äkki peaks putukad panema striimeritesse või lõhekatesse või pupadesse või kurat teab kuhu? Andri? Sina ju tegid need teemad, miks sa sinna ei postita enda putukaid?? Koguaeg on mingi häda. See teema ei sobi. Nii ei sobi. Lasteaed. Ausalt lasteaed!!!!!!!!! Mul täitsa poogen, mis keegi minust arvab, lähen kohe varsti ka jõe äärde ja naudin.. Ma tõesti ei saa aru, mis siin kriibib..."Liivimaa parim ratsanik"?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas AndriPro »

Miks ma ei postita putukaid sinna enda tehtud teemadesse. Postitan sinna ainult neid putukad , mida olen korralikult testinud. Mõni on tekkinud juba , mõni veel tekib , siis võtan selle jälle ette .Lihtsalt niisama , et seon ja postitan....ei ole nagu mõtet. Usun , et rahvas oskab guugeldada ja sealt võib vaadata mida hing igatseb. Teemal ei olegi eriti midagi viga , peale selle , et peaks jälgima nagu foorumis korda . Putukad ikka putukatesse , kalalkäigud kalalkäikudesse , tähelepanekud , järeldused , teadmised mahuvad ilusti sinnasamasse piltide juurde. Igasugune muu jahumine ,eneseupitamine ja püüd eristuda "hallist massist " on pasalasu teema. Kirjutan seal pasalasus juba pikemat aega , tunnen ennast hästi , tervis on korras , ei põe selle üle kas keegi tunneb sümpaatiat või antipaatiat. Seal on pasalasu... kes tahab loeb , kes ei taha , ei loe. Kui keegi sealt enda jaoks midagi leiab , see on ta enda viga. Ei kriibi midagi , kord on kõikidele , nagu liikluses.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas T.H »

AndriPro kirjutas: 31.12.2018, 12:20 Igasugune isiklikul teemal jutt ei sobi siia , igasugune irvitamine teiste üle ei sobi siia . Kes kelle sõber , kes kellele sümpaatne või antipaatne ja muu selline musutamine ei sobi siia.
AndriPro kirjutas: 21.01.2019, 18:38 Igasugune muu jahumine ,eneseupitamine ja püüd eristuda "hallist massist " on pasalasu teema.
Eks igaüks teab ise paremini,mis teda torgib või ei torgi,aga kurvaks teeb,kui pea terve foorumitäis rahvast ei julge piuksugi teha,ei poolt ega vastu.Kes häbeneb,kes pelgab mingil põhjusel.Postitada siis kalapilte,putukapilte,kirjutada mõni putukajutt ajakirja,kellegi kohta teinekord mõni hea sõna ütelda või isegi kiita-kõik on valesti,vales kohas,valel ajal jne.Muidugi,kui seda teeb Andri,siis on kõik õigesti.See "ainuõige arvamus"hakkab juba ära tüütama.Tarvo poolne iroonia on minujaoks samuti arusaamatu,sest tähelepanekud ja järeldused on AINUKESED ,mis aitavad edasi minna ja areneda.Ehk on keegi veel nõus mõne sõna sekka ütlema?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uus mäng - tähelepanuvõime,järeldused ja teadmised.

Postitus Postitas sepaonu »

Praegune pasalasu osakond on ühe mehe blogi. Kui nüüd järele mõelda, kui paljud on vaiksemaks jäänud või üldse rääkimise foorumis ära lõpetanud viimastel aastatel, siis ilmselgelt liigub foorumi ülejäänud osa ka sinna ühemeheblogi poole. See lahterdamine putukatüüpide ja järgmise aasta putukad ei teinud muud, kui hajutas selle. Mina mingit erinevust putukatüübiteemades ja aastaputukates ei näe, pudru ja kapsad ikka.
Iseendast on jutuvoo teemades hoidmine üldlevinud foorumites ja igaühe eripäraks on ala-,üle-,paras-ja valikuline modereerimine, millistega igaühega kaasneb mingi nähtus.
Kui me vaatame naabermaad soomet, siis perhokalastajat.net foorumis on 13159 registreeritud kasutajat ja kokku on moluraamatus lendõngegruppides 25000+ liiget , mis võiks näidata seda, et liivakaste on lihtsalt rohkem, kui üks. Blogijate, insta ja tsäutsujate hirmsasse maailma ma pole julgenud isegi piiluda.
Meie konnatiigis on neid kasutajaid, kes on kogu foorumi ajaloo jooksul üldse ületanud 50 prääksu piiri kokku 15 inimest. Esimesed kolm mölapidamatuse auhinnalist kohta jagunevad suurusjärgus 1000-1500-3000 prääksu. Reaalne tänane olukord foorumis on kõigile näha, pinged on olemas.Mingite muude liivakastide metsikust plahvatusest eesti lendõngemaastikul rääkida pole vaja.
Ma olen viimasel ajal kõik tarbetu ja stressitekitava oma igapäevasest netisobrangust eemaldanud. Nüüd on mul selline tunne, et vajaksin ka pausi sellest foorumist ja teen oma igapäevased mõtetud prääksud kuskil stressivabamas nurgakeses, mille tegemiseks mul kulus 1 minut.
fb.jpg
millega ma ühtlasi säästan oma peretuttavaid, kes soovivad mittekalateemadel lobiseda mu enda lehel.
Ja loomulikult kõike päriselus toimuvat ei pea interneedusesse üle kandma, osa päriselust võibki päriselusse jääda või siis privaatakendesse või suletud gruppidesse või telefonidesse.
Minu sellele kommentaarile pole mõtet vastata, mul hakkab see paus peale sisesta nupu muljumist. Ju elu näitab, et kaua see paus kestab. Interneeduse naljake kah lõpetuseks.
päriselu.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta