Remonditeema.

AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Remonditeema.

Postitus Postitas AndriPro »

Kuna õnnestus kogemata saada süsinikfiibrit seoses castingukaika plaanidega saab remontida mõne ridva. T.H paar ritva on juba rõngastega ja ootavad nööriga heitmist.... Kaevasin veel töökojas , et äkki õnnestub veel midagi "ellu äratada". Üks 3-zone oli riiulil ... krt , ei mäleta kelle "laip", pakun , et Tarvo oma.Selle saab ka korda teha, kasvõi selle hinnaga , et hakkab #5 nööri asemel heitma #4 .Tipp on pooleks sellel 3-zonel.
Manused
Foto0003.jpg
Foto0002.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Remonditeema.

Postitus Postitas AndriPro »

Sai sellele 3-zonele tipp ka valmis.Paar päeva kuivab , siis proovin nööri , peale seda möksin - kuivatan veel nädala.
Manused
Foto0005.jpg
Foto0004.jpg
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Remonditeema.

Postitus Postitas tarvo »

Oiiii mis ma näen. Olin juba selle 3Zone ära unustanud :)
Nüüd ootan kohe, mis sellest ridvast saama hakkab. Usku mul on, kuna ammu parandatud Nite pole veel (keskmisest raskemates tingimustes ;) ) väsimuse märke näidanud!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Remonditeema.

Postitus Postitas AndriPro »

Umbes 48 tunni pärast hakkan uuesti nööre heitma... :roll: Huvitab just , et kas 3Zone hakkab #5 heitma või kaldub #4 peale..... kuigi vahet pole , Tarvo paneb niikuinii #7 nööri peale .... no et LAADIKS ikka :lol: :lol: :lol:
Manused
Foto0001.jpg
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Remonditeema.

Postitus Postitas tarvo »

AndriPro kirjutas: 23.04.2017, 08:32 Umbes 48 tunni pärast hakkan uuesti nööre heitma... :roll: Huvitab just , et kas 3Zone hakkab #5 heitma või kaldub #4 peale..... kuigi vahet pole , Tarvo paneb niikuinii #7 nööri peale .... no et LAADIKS ikka :lol: :lol: :lol:
+1 klass raskem vähemalt ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Remonditeema.

Postitus Postitas AndriPro »

Asjaga sai tegeletud ja 3Zone uus tipp on ära proovitud.Sai veidi tipppaindelisem aga mitte eriti kõhnem, olgugi , et uue tipu mõõdud on peenemad.Proovisin mitut nööri , minule parim tundus see kollane SA aircell DT #5 . 5-6 meetrist kuni 20 meetrini oli mõnus igal pikkusel.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Remonditeema.

Postitus Postitas AndriPro »

Hommikul võimlesin vana hea Ron Thompsoniga... nööridest olid käepärast #7 Xact ja #7 rio gold.Muru peal tundusid mõlemad mingi grammikene rasked , järelikult veest heita head.Pärast jäin mõtlema .... #6 SBT oleks hea olnud.Õhtul proovin ära. Õnneks ridva peremees 30meetrit heita ei oska , nii , et pole vahet mis nöör sellele ridvale hästi sobiks... :lol: :lol: :lol:
Manused
Foto0001.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Remonditeema.

Postitus Postitas AndriPro »

Proovisin selle #6 SBT ka Ron Thompsoni peal ära.Täiesti püütav kui just vähe kergemat nööri vaja. Siis võtsin Dam`i .Damile sai tipp vähe toekam kui originaal . Ridva paine läks tipust kesk või kogupaindeliseks , muud ei muutunud midagi .Seesama #5 SA aircell DT oli hea mis hea.
Manused
Oli see DAMi #7-8 hea ritv , on see #5-6 hea ritv.
Oli see DAMi #7-8 hea ritv , on see #5-6 hea ritv.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Remonditeema.

Postitus Postitas AndriPro »

Veiksi "vilaski vaalapüügi" ridvale tegin uue tipu valmis ... nüüd on veel oodata kuni laiskus lubab 4 rõngast uuele tipule ümber siduda.
Manused
Foto0007.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Remonditeema.

Postitus Postitas AndriPro »

Nonii , rõngad Veiksi airflol küljes ... Probleeme võib tekkida sellega kui see ritv heidab kaugemale kui kola salmon... :roll: Siis tuleb mingi meeleheitlik katse sokutada Veiksile vahetuse korras üks bambusest kaigas... Muud mul ju pole :)
Manused
Foto0010.jpg
Vasta