Kahlamisvarustus

Vasta
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas ZiiN »

Madis ära anna alla, liim on odav ja küll see dollar ka kukkuma hakkab :lol:
Pealegi on suvi tulemas kus väike lekkimine on ainult tervitatav! 8-)
kahlad.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

ZiiN kirjutas:Ma olen ka tähele pannud et "noorematel" miskipärast kuluvad need kahlakad kiiremini läbi. "Vanad kalad" ilmselt nii palju pöösasse ei poe ja ekstreemsusi ei tee, eks elutarkus õpetab :)/Kõik vanad kahlakad on muidugi alles, sest on ju tore vahest sõpru "aidata" ja lekkivate kahlakatega merre saata :)
kle kumb variant see nüüd on, igavesti noor või sõpradeaitamisvariant ?
Keegi siis selliseid kahlasi ei suuda netist leida, et oleksid odavamad, kui tuub liimi, mh ?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas ZiiN »

Sepaonu eks suvel saabki ilusti ära plädistada ja sügiseks kui külmas meres terve päev hambulisi konksutada, on vaja midagi kuivemat... aga mõne sõbra võtan kaasa ikka, tunnikese püüab ja siis kobib ära autosse pükse kuivatama :lol:
Väike viga selles teoorias küll on... järgmine nädal saab meres keeluaeg läbi seega liimiga ei tohi koonerdada! :)
Viimati muutis ZiiN, 20.04.2015, 14:18, muudetud 1 kord kokku.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Madis »

T.H kirjutas:Kui on tõsine soov ja eesmärk,siis võib ka kõige kallimad ja paremad ja vastupidavamad rehvid autol ööpäevaga olematuks põletada.Asja kvaliteet on sel juhul täiesti ebaoluline. Osta kõige odavamad,kanna ära ja võta järgmiseks hooajaks jälle uued.Elu ilus.
Täpselt see mul plaanis ongi :lol:
Mitte, et ma sellist raiskamist sooviks, aga teine variant oleks pooled retked kummikuga teha. 95% kordadest kui kummikuga lähed mõtled, et krt oleks pidanud kahlakad panema :D
Kimps
Postitusi: 63
Liitunud: 06.12.2014, 00:36

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Kimps »

Ma siin läksin ka seda loogika teed ja soetasin endale ühed Rapalad, millest pärast kolmandat korda said Räpalad. MItte et riie oleks paha olnud, aga sokid andsid igas võimalikust kohast järgi. Siis ostsin Ikonid ja nendega rahul. Nüüdseks on nad kõva liimikihi all, aga töö teevad enavähem ära. Liimimise suurima väljakutse oli vasaku soki pm tagasi liimimine, sest terve seerv oli lahti ja mitte ei lekkinud vaid töötas nagu duššiotsik.
Manused
kahlakad.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas AndriPro »

Üleeelmine aasta ostsin püksid , eelmine aasta liimi ei viitsinud osta , ostsin veel ühed püksid . Sel aastal ostsin kaks tuubi liimi ja saan kahed püksid nagu ilma eest :)
Manused
Foto0001.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Madis »

Ma kasutan seda, jääb painduv ja nii nii kulumiskindel kui olla saab:

Pilt
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Viis aastat kestsid
Simms Rivershed Boot Vibram Streamtread
praegu pratsikus enam kasutada ei saa, tald on jumala slikk
Üldisele konsruktsioonile annan hindeks 5/5, kahe materjali ühenduskohas üks nii ära kulund, et õmblemisega enam parandada ei saa.
Pesin survega ära, kuivatan ära, mäkerdan stormsurega ära, meres võibla liiva peal veel vahest kasutaks.
si1.jpg
si2.jpg
si3.jpg
Uuteks käimadeks võtsin vaporid
simms vapor.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Oli aeg suvine kerge vihmajopp välja vahetada, ma pole kunagi selle vision thinskin, no ütleme kilejopiga rahul olnud, a abi on kergete vihmakestega olnud, ehitus ok, vastu on ka pidanud, a ennejaanised korralikumad vihmad viisid selleni, et vahetasin välja. Igasugused dwr töötlusega ja eiolegoreagakahjubehea jätsin vahele, vaatasin sobivust eesti suvesse, pakitavust, hinda. Ostsin Marmot Men's Hyper Lite Jacket amazonist, gore membraan, vendilukud kaenla all, pakitav, väliseid rinnataskuid pole, küljetaskud on sellise ehitusega, et külje pealt pannes saad käsi soojendada, tasku alumine sopp suht all, kapuuts meeldib, sobib mulle mütsiga ja mütsitult, viie jaanipäevailma järgi löön nurru.
Hyper Lite Jacket.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Jarlo »

sepaonu kirjutas:Oli aeg suvine kerge vihmajopp välja vahetada, ma pole kunagi selle vision thinskin, no ütleme kilejopiga rahul olnud, a abi on kergete vihmakestega olnud, ehitus ok, vastu on ka pidanud, a ennejaanised korralikumad vihmad viisid selleni, et vahetasin välja. Igasugused dwr töötlusega ja eiolegoreagakahjubehea jätsin vahele, vaatasin sobivust eesti suvesse, pakitavust, hinda. Ostsin Marmot Men's Hyper Lite Jacket amazonist, gore membraan, vendilukud kaenla all, pakitav, väliseid rinnataskuid pole, küljetaskud on sellise ehitusega, et külje pealt pannes saad käsi soojendada, tasku alumine sopp suht all, kapuuts meeldib, sobib mulle mütsiga ja mütsitult, viie jaanipäevailma järgi löön nurru.
Hyper Lite Jacket.jpg
Nõudepesu lapist tegid pilti vä :)? Nüüd sepp ole hää ja võta pildiaparaat uuesti välja ja tee üks "isekas", kus modellimõõtu mees ja jope koos pildil ...
Vasta